Podstavec pod pračku, s výsuvnou policí, bílý

Tento podstavec s výsuvnou policí je určený k tomu, aby spotřebiče, jako je pračka, mohly stát nad podlahou, v výšce mnohem praktičtější pro práci, takže se nebudete muset tolik ohýbat, když ji plníte nebo vyprazdňujete. Podstavec je vyroben z vysoce kvalitní oceli, a je tak velmi robustní a udrží pračku o hmotnosti až 100 kg. Díky protiskluzovým podložkám na něm může pračka stát stabilně. Protože výška nohou se dá nastavit, může být podstavec nastaven tak, aby kompenzoval nerovnosti podlahy. Podstavec je rovněž opatřen praktickou výsuvnou policí, která vám poskytne úložný prostor navíc. Montáž je velmi snadná.Barva: BíláMateriál: OcelHmotnost: 10,2 kgRozměry: 63 × 54 × 51 cm (Š x H x V)Nosnost: 100 kgVhodný pro všechny standardní pračkyS protiskluzovými podložkamiS pogumovanými nohamiSe výsuvnou policí

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Podstavec pod pračku, s výsuvnou policí, bílý