Recenze a zkušenosti s pračkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI

Pračka AEG ÖKOMix L8WBE68SI je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky AEG ÖKOMix L8WBE68SI?

Pračka AEG ÖKOMix L8WBE68SI patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce AEG ÖKOMix L8WBE68SI

Vestavná pračka se sušičkou v energetické třídě A je určena pro 8 kg prádla. AEG ÖKOMix L8WBE68SI má obzvláště tichý chod a nabízí celkovou péči o jemné tkaniny. Díky technologii DualSense jsou teplota a pohyb bubnu vždy přizpůsobeny každé konkrétní náplni pro praní a sušení.

 

Klíčové vlastnosti AEG ÖKOMix L8WBE68SI

  • Tichý chod pro klidnou domácnost
  • Technologie DualSense upravuje praní i sušení podle náplně oblečení
  • Technologie ProSense upraví délku praní podle náplně
  • Parní program osvěží prádlo, aniž byste museli spustit celý prací cyklus
  • Úsporný motor ÖKOinvertor

 

AEG ÖKOMix L8WBE68SI chrání kvalitu vašich oděvů

Nejen že je vestavná pračka se sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI, díky své tichosti, šetrná k Vašemu domácímu pohodlí a klidu, ale rovněž poskytuje komplexní péči o jemné tkaniny. O Vaše oblečení bude kvalitně postaráno, neboť se tato pračka dokáže přizpůsobit náplni, kterou zrovna má prát nebo sušit.

 

Automatické upravování programu podle náplně

Technologie DualSense optimalizuje nastavení programu pro nejrůznější typy tkanin. S pračkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI se Vaše prádlo pere a suší při ideální teplotě a pohybu bubnu. Každý jednotlivý kousek oblečení si tak zachová svou velikost a tvar.

 

I prádlo má právo na individuální přístup

Pračka AEG ÖKOMix L8WBE68SI přispěje k úspornému provozu i moderní technologií ProSense. Tato technologie umí upravit délku praní přesně podle velikosti konkrétní náplně. Vybraný cyklus pak šetří energii, vodu i čas. Tímto optimálním ošetřením se omezuje i mačkání oděvů, jejichž barva navíc nebude blednout.

 

Osvěžte své prádlo s AEG ÖKOMix L8WBE68SI

Své oblečení můžete jednoduše osvěžit, aniž byste museli zapínat celý prací cyklus. S parním programem se do bubnu přidá pára, vlákna se uvolní a pomačkanost prádla se tak sníží. Snižuje se tím také nutnost žehlení Vašeho oblečení.

 

Programy

Antialergický odstraňuje mikroorganismy pomocí prací fáze s teplotou udržovanou nad 60 °C
Sportovní oblečení šetrné praní moderního venkovního sportovního oblečení, ale i oblečení pro sportování uvnitř
Pro jemné prádlo vhodný pro praní jemného prádla, které nelze prát v jedné várce s prádlem ostatním

Kompletní výčet programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

  • Kondenzační sušička – vlhkost se sráží do nádrže
  • Funkce odložený start pro lepší naplánování konce cyklu
  • Protipěnový systém
  • Kontrola vyvažování náplně v bubnu
  • Ochrana proti vytopení

 

Technické parametry

Energetická třída A
Spotřeba el. energie 0,88 kWh/cyklus
Spotřeba vody 50,91 l/cyklus
Náplň 8 kg
Maximální otáčky 1600 ot./min
Rozměry spotřebiče 81,9 × 59,6 × 54 cm (v × š × h)
Výška pro vestavbu 82 cm
Šířka pro vestavbu 60 cm
Hloubka pro vestavbu 56 cm
Barva bílá

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

AEG ÖKOMix L8WBE68SI pračky pračka s předním plněním recenze

AEG ÖKOMix L8WBE68SI recenze na pračky