Recenze a zkušenosti s pračkou Bosch WAN24160BY

Pračka Indesit Bosch WAN24160BY je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Indesit Bosch WAN24160BY?

Pračka Indesit Bosch WAN24160BY patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Bosch WAN24160BY a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Bosch WAN24160BY

Předem plněná pračka Bosch WAN24160BY v energetické třídě A+++ s kapacitou prádla 7kg. Je vybavena 15 programy praní včetně tichého nočního praní, nebo praktického čištění bubnu. Díky funkci VarioPerfect si vyberete zda chcete prádlo vyprat dříve, nebo raději úsporně. Bezstupňová množstevní automatika optimalizuje spotřebu vody a energie. Díky displeji je ovládání pračky snadné a přehledné.

 

Klíčové vlastnosti Bosch WAN24160BY

 • Extrémně efektivní a tichý motor EcoSilence Drive s dlouhou životností
 • Ušetří až 65 % času nebo 50 % energie – díky VarioPerfect
 • Velmi nízká hlučnost – pere a odstřeďuje zvlášť tiše
 • LED displej a otočný volič pro snadné a pohodlné ovládání
 • Tlakový senzor ActiveWater detekuje poloviční náplň a optimalizuje spotřebu vody

 

Bosch WAN24160BY skoro neuslyšíte

O bezproblémový chod pračky Bosch WAN24160BY se postará efektivní a tichý bezuhlíkový motor. Díky unikátnímu konstrukčnímu řešení, které využívá permanentní magnety, účinně eliminuje hluk a vibrace, přičemž motor zůstává stále chladný. Nedochází tak k energetickým ztrátám vlivem třecí teploty. Tím je zaručena dlouhá životnost. Motor pračky je tak tichý, že nevzbudí ani vaše miminko ze spánku.

 

Přizpůsobí se vašemu životnímu stylu

Díky systému VarioPerfect můžete nastavit většinu programů tak, aby proběhly rychleji, nebo úsporněji s využitím funkcí SpeedPerfect a EcoPerfect. Vše si jednoduše nastavíte na přehledném LED displeji. Funkce dokáží buď zkrátit čas až o 65 %, nebo energetickou spotřebu energie až o 50 %. Šetříte tak svůj čas, přírodu a v neposlední řadě i vaši peněženku. A to se počítá!

 

Přidání prádla během praní? Žádný problém

Také občas zapomenete přidat do pračky pár kousků oblečení a najdete jej, až když už pračka pere? Díky funkci Reload zastavíte běžící cyklus, otevřete dvířka pračky a pohodlně přidáte chybějící prádlo. Pté pokračujte v praní. Podle zvoleného programu je tato funkce dostupná i během 89 % trvajícího pracího cyklu.

 

Bosch WAN24160BY je stabilní

Pračka Bosch WAN24160BY vyniká kruhovým designem bočních stěn AntiVibration, což zajišťuje větší stabilitu a snižuje hřmot vibrace způsobené otáčením bubnu. Kromě toho dodatečná izolace snižuje i hluk, to znamená, že je pračka velmi tichá i při odstřeďování a nebude vás rušit ani při sledování filmu.

 

S Bosch WAN24160BY neplýtváte vodou

Bosch WAN24160BY používá jen nezbytně nutné množství vody, a to díky technologii ActiveWater. Integrované senzory upravují spotřebu vody podle typu tkaniny a množství prádla. Patentovaný buben a systémy plnění vodou umožňují rychlejší namáčení, každá kapka vody je tak efektivně využita.

 

Nechte se hýčkat speciální péčí

Pračky Bosch nabízí speciální programy pro praní vlny, péřového oblečení, hedvábí, sportovního nebo fitness oblečení a také program AlergiePlus. Ten výrazně usnadní život jedincům s citlivou pokožkou. Některé pračky navíc nabízí i super rychlý 15minutový program, který oceníte například při spěšném balení kufrů na dovolenou.

 

Programy

Vlna/ruční praní studená – 40 °C – textilie z vlny nebo s podílem vlny, které lze prát ručně nebo v pračce
Super rychlý 15/30 minut extra krátký program cca 15 minut, vhodný pro malé kousky, mírně zašpiněného prádla
AlergiePlus 60°C – odolné textilie z bavlny nebo lnu, obzvlášť vhodný pro citlivou pokožku
Tmavé prádlo  
Košile/halenky  
Sport/fitness  
Rychlý/mix  
Přikrývky  
Mix tichý/noční praní  
Čištění bubnu s funkcí připomenutí  
Máchání/odstředění/odčerpání  
Jemné/hedvábí  

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • VarioPerfect – možnost volby, zda prací program bude optimalizován z hlediska úspory času nebo úspory energie. Výsledkem je vždy perfektně čisté prádlo
 • TouchControl tlačítka: máchání plus, odložení konce programu, teplota, start/pauza s reload funkcí (možnost doplnění prádla), EcoPerfect/SpeedPerfect, nastavení počtu otáček/stop máchání
 • Několikanásobná ochrana proti škodám způsobeným vodou
 • Velký displej s ukazateli – průběhu programu, nastavené teploty, počtu otáček, ukazatel zbytkového času v minutách a nastavení konce praní až za 24 hod., doporučení náplně
 • Elektronické ovládání jedním otočným voličem všech pracích a speciálních programů
 • 3D AquaSpar systém praní pro rychlejší průnik vody
 • EcoSilence Drive – tivhý asynchronní motor s dlouhou životností
 • AntiVibration Design – pro vyšší stabilitu a tišší chod při praní a odstřeďování
 • Rozpoznání pěny – dokonale vymáchané prádlo i pro alergiky
 • Kontrola nevyváženosti
 • Ukazatel předávkování detergentem
 • Zvukový signál na konci programu
 • Dětský zámek ovládání
 • Nástavec na tekutý prací prostředek
 • Nástavec na tekutý prací prostředek
 • 30cm plnicí otvor s úhlem otvírání 180 °
 • Kovový háček zavírání dvířek
 • Komfortní zavírání

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba energie 0,79 kWh/cyklus
Spotřeba vody 41 l/cyklus
Náplň 7 kg
Max. otáčky 1200 ot./min
Rozměry spotřebiče 84,8 × 60 × 59 cm (v × š × h)

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Bosch WAN24160BY pračka pračky

Bosch WAN24160BY recenze na pračky