Recenze a zkušenosti s pračkou Bosch WAN28290BY

Pračka Bosch WAN28290BY je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Bosch WAN28290BY?

Pračka Bosch WAN28290BY patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Bosch WAN28290BY a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Bosch WAN28290BY

Pračka s předním plněním s náplní 8 kg prádla spadá do velmi úsporné energetické třídy A+++. Pračka Bosch WAN28290BY přináší efektivní a úsporný provoz díky tichému motoru EcoSilence Drive. Velkou předností je i funkce VarioPerfect, se kterou můžete ušetřit až o 65 % času, nebo o 50 % energie méně.

 

Klíčové vlastnosti Bosch WAN28290BY

 • Extrémně efektivní a tichý motor EcoSilence Drive s dlouhou životností
 • Ušetří až 65 % času nebo 50 % energie – díky VarioPerfect
 • Aquastop hadice
 • Až o 30 % úspornější než energetická třída A+++
 • Funkce Reload pro přidání prádla během praní

 

Bosch WAN28290BY skoro neuslyšíte

O bezproblémový chod pračky Bosch WAN28290BY se postará efektivní a tichý bezuhlíkový motor. Díky unikátnímu konstrukčnímu řešení, které využívá permanentní magnety, účinně eliminuje hluk a vibrace, přičemž motor zůstává stále chladný. Nedochází tak k energetickým ztrátám vlivem třecí teploty. Tím je zaručena dlouhá životnost. Motor pračky je tak tichý, že nevzbudí ani vaše miminko ze spánku.

 

Přizpůsobí se vašemu životnímu stylu

Díky systému VarioPerfect můžete nastavit většinu programů tak, aby proběhly rychleji, nebo úsporněji s využitím funkcí SpeedPerfect a EcoPerfect. Vše si jednoduše nastavíte na přehledném LED displeji. Funkce dokáží buď zkrátit čas až o 65 %, nebo energetickou spotřebu energie až o 50 %. Šetříte tak svůj čas, přírodu a v neposlední řadě i vaši peněženku. A to se počítá!

 

Přidání prádla během praní? Žádný problém

Také občas zapomenete přidat do pračky pár kousků oblečení a najdete jej, až když už pračka pere? Díky funkci Reload zastavíte běžící cyklus, otevřete dvířka pračky a pohodlně přidáte chybějící prádlo. Poté pokračujte v praní. Podle zvoleného programu je tato funkce dostupná i během 89 % trvajícího pracího cyklu.

 

Bosch WAN28290BY je stabilní

Pračka Bosch WAN28290BY vyniká kruhovým designem bočních stěn AntiVibration, což zajišťuje větší stabilitu a snižuje hřmot vibrace způsobené otáčením bubnu. Kromě toho dodatečná izolace snižuje i hluk, to znamená, že je pračka velmi tichá i při odstřeďování a nebude vás rušit ani při sledování filmu.

 

S Bosch WAN28290BY šetříte vodu

Bosch WAN28290BY používá jen nezbytně nutné množství vody, a to díky technologii ActiveWater. Integrované senzory upravují spotřebu vody podle typu tkaniny a množství prádla. Patentovaný buben a systémy plnění vodou umožňují rychlejší namáčení, každá kapka vody je tak efektivně využita.

 

Nechte se hýčkat speciální péčí

Pračky Bosch nabízí speciální programy pro praní vlny, péřového oblečení, hedvábí, sportovního nebo fitness oblečení a také program AlergiePlus. Ten výrazně usnadní život jedincům s citlivou pokožkou. Některé pračky navíc nabízí i super rychlý 15minutový program, který oceníte například při spěšném balení kufrů na dovolenou.

 

Programy

Bavlna odolné tkaniny, bavlna vhodná k vyvařování
Bavlna Eco  
Snadno udržovatelné umělá vlákna nebo směsové tkaniny
Vlna šetrný prací program zamezuje srážení oděvů
Super 15/30 na lehce zašpiněné prádlo
Rychlý/Mix  
Džíny/tmavé prádlo  
Máchání/odstředění/odčerpání  
Máslo/olej  
Čištění bubnu pro čištění a údržbu bubnu
Jemné/hedvábí  
Červené víno  
Rajčata  
Košile/halenky  
AlergiePlus  

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Speed Eco – tlačítko se dvěma možnostmi nastavení – EcoPerfect – snižuje spotřebu energie, SpeedPerfect – zkrátí dobu praní
 • Nastavení konce praní (hotovo za) – posunutí až o 24 hodin
 • 3D-Aqua-Spar systém – 3× optimalizovaný proces pro pohyb bubnu, odstřeďování, kaskádové namáčení
 • LED displej – s ukazateli průběhu programu, teploty, počtu otáček, zbytkového času, doporučení náplně a ukazatel spotřeby
 • TouchControl tlačítka – snadné žehlení, odložený start, teplota, start/pauza s reload funkcí, EcoPerfect/SpeedPerfect, voda a máchání plus, nastavení počtu otáček/stop máchání
 • Množstevní automatika
 • Rozpoznání pěny – dokonale vymáchané prádlo i pro alergiky
 • Kontrola nevyváženosti
 • Aquastop hadice
 • Zvukový signál na konci programu
 • Plnicí otvor o průměru 30 cm a úhlem otevírání dvířek 180 °
 • EcoSilenceDrive asynchronní motor s dlouhou životností
 • AntiVibration Design – zaručuje stabilitu a tišší chod při praní a odstřeďování
 • Dětská pojistka proti otevření dvířek
 • Nástavec na tekutý prášek
 • Protihluková izolace
 • Kovový háček zavírání dveří
 • Komfortní zámek

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba energie 0,8 kWh/cyklus
Spotřeba vody 45 l/cyklus
Náplň 8 kg
Max. otáčky 1 400 ot./min
Rozměry spotřebiče 84,8 × 59,8 × 55 cm (v × š × h)

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Bosch WAN28290BY pračky pračka s předním plněním recenze

Bosch WAN28290BY recenze na pračky