Recenze a zkušenosti s pračkou Candy CSO 1275TB3\1-S

Pračka Candy CSO 1275TB3\1-S je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Candy CSO 1275TB3\1-S?

Pračka Candy CSO 1275TB3\1-S patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Candy CSO 1275TB3\1-S a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Candy CSO 1275TB3\1-S

Předem plněná pračka v energetické třídě A+++ a slim provedení se sadou rychlých pracích programů. Candy CSO 1275TB3\1-S s designovými černými dvířky umožňuje ovládání skrze mobilní aplikaci Simply Fi díky WiFi připojení. Nabízí 16 zákkladních programů a navíc i parní funkci pro snadné žehlení prádla. Active Motion System zajišťuje zesílení pracího účinku.

 

Klíčové vlastnosti Candy CSO 1275TB3\1-S

 • Ovládání pomocí WiFi a Bluetooth skrze aplikaci Simply Fi
 • Sada rychlých pracích cyklů
 • Ošetření prádla párou pro snadné žehlení a větší hygienu
 • Digitální 5místný displej v češtině
 • Hloubka pouhých 49 cm
 • Active Motion System – otáčení bubnu na více úrovních během praní

 

Mějte praní pod kontrolou

Pračka Candy CSO 1275TB3\1-S umožňuje ovládání skrze mobilní aplikaci Simply Fi, která přináší jedinečné funkce navíc, jako jsou např. hlasové tipy a triky nebo vedení statistik praní a čerpání energie. Díky tomu bude vaše praní plynulejší a pohodlnější. Aplikace je dostupná pro všechna zařízení se systémy Android a iOS.

 

Rychlé cykly pro každodenní praní

Pračka nabízí sadu 9 rychlých cyklů s dobou trvání od 14 do 59 minut. Při použití těchto programů šetříte vodu, energii, prací prostředek i čas. Programy perou na středně vysokou teplotu, a tak jsou vhodné pro všechny druhy tkanin. Ideální jsou pro malé náplně a mírně znečištěné prádlo.

 

Parní funkce usnadní žehlení

U vybraných pracích cyklů lze zvolit speciální úpravu prádla pomocí páry. Ta působí na mokré prádlo, u kterého narovná zmačkaná vlákna. Navíc se vlákna díky páře osvěží a zregenerují, tím pádem se odstraní i případný nepříjemný zápach. U praček Candy je stanovena pro každý program příslušná úprava párou v závislosti na tkanině a barvě.

 

Připojte se na dálku

Prát můžete už i z kanceláře, stačí se na dálku připojit k pračce skrze svůj mobilní telefon. Snadná je ale i správa programů a ovládání pračky samotné, a to díky chytrému textovému displeji. Název programu, načasování a všechny informace o cyklu jsou viditelné ve vašem rodném jazyce.

 

Úzká pračka do každé koupelny

Slim provedení pračky potěší každého s malou koupelnou nebo menšími dveřmi. Hloubka pračky činí pouhých 49 cm, a tak se snadno vejde i do menších prostor. O komfort ale nepřijdete, na pračku snadno umístíte i sušičku.

 

Získejte drahocenné tipy

Nejste si jisti, jestli dávkujete správné množství a vhodný typ pracího prostředku? Aplikace Simply Fi vám poradí i s touto otázkou. Najdete v ní velké množství tipů a rad, jak ušetřit peníze a čas.

 

Vaše oblíbené programy

Ideální nastavení pracího cyklu je oříšek, proto vždy potěší, když najdeme to správné. Nyní si můžete své nastavení programu uložit do Oblíbených v aplikaci Simply Fi, a mít svůj program tak po ruce při každém praní.

 

Chytrá aplikace si vše pamatuje

Aplikace Simply Fi bude fungovat jako váš pamětníček. Už si nemusíte pamatovat, že potřebujete převléct a vyprat povlečení každý měsíc, aplikace vám připomene vše, co si do ní nastavíte.

 

Vynikající výkon s energetickou třídou A+++

Pračka Candy SmartPro je nejlepším řešením pro ušetření času, energie i financí. Nabízí 7kg kapacitu náplně a vysoce úspornou energetickou třídu A+++.

 

Ještě zářivější výsledky praní

Nová technologie Active Motion zvýší rychlost otáčení bubnu na více úrovních během praní, a tím zákonitě zvýší i čisticí účinek. Prádlo bude čistě a voňavé.

 

Programy

Odolná bavlna  
Bavlna  
Eco 20 °C  
Vlna/ruční praní  
Syntetika a barevné  
Máchání  
Odčerpání a odstředění  
Rychlý Jemné 59 minut  
Rychlý Sport Plus 39 minut  
Rychlý Hygienický Plus 59 minut  
Rychlý úsporný 14, 30, 44 minut  
Rychlý smíšené a barevné 59 minut  
Rychlý Čistá bavlna 59 minut  
Rychlý denní 49 minut  
WiFi programy  

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Předem plněná automatická pračka v bílém designu s černými dvířky
 • WiFi + Bluetooth – ovládání skrze aplikaci Simply Fi
 • 16 základních programů + WiFi programy
 • Sada rychlých programů
 • Parní funkce – ošetření párou pro snadné žehlení
 • Active Motion System – zesílení pracího účinku
 • Textový displej v češtině
 • Nastavení míry znečištění ve 3 úrovních
 • Nastavení otáček odstřeďování
 • Slim provedení – hloubka pouhých 49 cm
 • Odložený start až 24 hodin
 • Předpírka
 • Přídavné máchání
 • Zablokování tlačítek
 • Bezpečnostní zámek dveří
 • Ochrana proti úniku vody Antioverflow
 • Ochrana proti přepěnění

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 0,9 kWh/cyklus
Spotřeba vody 43,6 l/cyklus
Náplň 7 kg
Maximální otáčky 1 200 ot./min
Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 49 cm
Barva Bílá

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Candy CSO 1275TB31-S pračky pračka s předním plněním recenze