Recenze a zkušenosti s pračkou Candy GVSW45 485TWHC/5S

Pračka Candy GVSW45 485TWHC/5S je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Candy GVSW45 485TWHC/5S?

Pračka Candy GVSW45 485TWHC/5S patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Candy GVSW45 485TWHC/5S a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Candy GVSW45 485TWHC/5S

Předem plněná automatická pračka se sušičkou v energetické třídě A s náplní až 8 kg prádla, 16 základními pracími programy, digitálním displejem, funkcí odloženého startu a invertorovým motorem. Candy GVSW45 485TWHC/5S nabízí dalších 40 programů Smart Touch.

 

Klíčové vlastnosti Candy GVSW45 485TWHC/5S

 • Mix Power System+ zajišťuje efektivní a rychlé praní
 • Možnost hlasového ovládání či přes telefon
 • Ochrana proti úniku vody Antioverflow
 • Šetrně vypere i vlněné kusy oblečení

 

Technologie Smart Touch pro snadnější život

Předem plněná pračka Candy GVSW45 485TWHC/5S disponuje technologií Smart Touch, která umožňuje propojit pračku s chytrým telefonem. Můžete tak pračku ovládat svým hlasem. Také lze stahovat nové funkce, vést statistiky a zjišťovat tipy a triky.

 

Bude vám sloužit dlouhá léta

Buben Shitasu disponuje speciálními masážními body, které zajišťují šetrné zacházení s prádlem. Vana je vyrobena ze Silitechu a buben z nerezu. Tyto materiály jsou velmi odolné, kvalitní a postarají se o dlouhou životnost spotřebiče.

 

Pračka Candy vypere s nízkou energetickou spotřebou

Systém Mix Power System+ rozpouští prací prášek s vodou ve speciální přihrádce. Prádlo se touto pěnou kropí během praní a je možné prát dohromady bílé i barevné oblečení. Účinnost praní je vysoká i při nízkých teplotách a krátkém cyklu.

 

Candy GVSW45 485TWHC/5S – bezpečnost především

Pračka má samozřejmě i bezpečnostní zámek dveří, který brání otevření během praní a nedojde tak k vyplavení vody. Dalším ochranným znakem je systém Antioverflow, který v případě úniku vody uzavře přívod vody do pračky. Také má ochranu proti přepěnení.

 

Programy

Jemné vhodný zejména pro praní jemného prádla
Antialergický hloubkové čištění, účinná dezinfekce a antialergická činnost díky optimalizovanému cyklu, co se týče teploty a máchání, čímž odstraňuje alergeny a zbytky pracího prostředku; ideální pro osoby s citlivou pokožkou
Bavlna praní běžně znečištěné bavlny a je to nejúčinnější program ohledně spotřeby energie a vody pro praní bavlněného prádla
Smart Touch umožňuje stažení dalších programů
Snadné žehlení  
Perfect mix  
Perfect Rapid 59 min  
Máchání  
Odčerpání + odstřeďování  
Vlna/Hedvábí  
Sušení vlna – Woolmark Apparel Care  
Parní program – snadné žehlení  
Rychlý – 14, 30, 44 min  
Máchání  
Nízká teplota sušení  
Vysoká teplota sušení  
Rychlé praní a sušení 59 min  

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Technologie Smart Touch – bezdotykové propojení pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a její ovládání
 • Stahování nových funkcí a cyklů, až 40 dalších programů
 • Mix Power System rozstřikuje koncentrovanou směs čisté vody a pracího prostředku přímo do vláken pro poskytnutí skvělých výsledků za velmi krátkou dobu
 • Rychlé cykly 14, 30, 44 a 59 minut pro ještě rychlejší, avšak stále účinné praní
 • Funkce odloženého startu až o 24 hodin
 • Digitální displej
 • Dětská pojistka
 • Invertorový motor s možností prodloužené záruky
 • Ochrana proti přetečení

 

Technické parametry

Energetická třída A
Spotřeba energie 5,44 kWh/cyklus
Spotřeba vody 115 l/cyklus
Náplň 8 kg
Maximální otáčky 1400 ot./min
Rozměry spotřebiče 85 × 60 × 45 cm (v × š × h)
Barva bílá

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Candy GVSW45 485TWHC 5S pračky pračka s předním plněním recenze