Recenze a zkušenosti s pračkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W

Pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W?

Pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W

Pračka se sušičkou v energetické třídě A pojme 8 kg prádla na praní a 4 kg prádla na sušení. Pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W se o vaše prádlo postará na jedničku, a navíc se zachováním úsporného režimu. To vše díky systému DualCare, který detekuje typ tkaniny a hmotnost náplně a podle toho upraví teplotu a pohyb bubnu.

 

Klíčové vlastnosti Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W

 • Technologie SteamCare osvěží oblečení
 • Systém DualCare nastaví programy podle typu prádla
 • Ökoinvertor motor se zárukou 10 let
 • Technologie SensiCare přizpůsobí program náplni
 • Program Non-stop vypere a usuší za hodinu

 

Žehlení hotové raz dva

Užívejte si pocit krásně čistého a jemného prádla na dotyk s pračkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W. Tato pračka se sušičkou využívá unikátní parní systém SteamCare, který umožňuje ukončit praní se závěrečným parním ošetřením. Pára oděvy narovnává, čímž snižuje pomačkání až o jednu třetinu. Vy tak strávíte následným neoblíbeným žehlením mnohem méně času.

 

Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W zvolí teplotu

O tom, že praní a sušení v pračce Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W zanechá vaše oblečení spolehlivě vyprané beze skvrn, není pochyb. Toho docílí pomocí systému DualCare, který automaticky nastaví programy podle aktuální náplně a typu materiálu. Prádlo je tak ošetřováno při optimální teplotě a pohybu bubnu. Oblečení si tak zachová svůj vzhled.

 

Spolehlivé praní bez energetické náročnosti

Prací cyklus nebude zbytečně běžet na prázdno. To zajistí technologie SensiCare, která přizpůsobuje program dané náplni prádla. Oblečení si díky tomu také ponechá vzhled novoty a prvotní hebkost.

 

PerfectCare 700 EW7W4684W vypere za hodinu

Pro praní si můžete vybrat z 15 programů, mezi kterými vás jistě zaujme program Non-Stop. S tímto programem totiž budete mít vypráno a usušenou už za 60 minut. Program je lepší nastavovat pro menší dávku prádla.

 

Speciální programy

Non-Stop krátký a šetrný program, hotovo za 60 minut
Antialergický intenzivní praní pro odstranění alergenů, zvýšené hygienické ošetření
Denim speciální program pro džínové oděvy s šetrnou prací fází pro minimalizaci blednutí barev a ulpívání skvrn

Kompletní seznam programů naleznete v návodu k obsluze

 

Vlastnosti

 • Systém DualCare – nastaví programy podle typu prádla
 • Technologie SensiCare – zváží každou náplň
 • Technologie SteamCare – parní působení
 • Kontrola vyvažování náplně v bubnu
 • Funkce odložený start
 • Protipěnový systém
 • ÖKOInvertor motor – kvalitní, tichý s 10letou zárukou
 • Dětský bezpečnostní zámek
 • 4 nastavitelné nožky
 • Ochrana proti vytopení
 • Velký LED displej
 • Bílý lem dveří

 

Technické parametry

Energetická třída A
Spotřeba energie 0,9 kWh/cyklus
Spotřeba vody 97 l/cyklus
Náplň pro praní 8 kg
Náplň pro sušení 4 kg
Max. otáčky 1 600 ot./min
Rozměry spotřebiče 85 × 60 × 57,2 cm (v × š × h)

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W pračky pračka s předním plněním recenze