Recenze a zkušenosti s pračkou Gorenje WP60S3

Pračka Gorenje WP60S3 je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Gorenje WP60S3?

Pračka Gorenje WP60S3 patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Gorenje WP60S3 a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Gorenje WP60S3

Předem plněná pračka v energetické třídě A+++ pojme 6 kg prádla. Automatická pračka Gorenje WP60S3 zaujme mimořádnou šetrností k prádlu, což umožňuje speciální buben WaveActive s vlnovitým povrchem a 3D žebry. Pračku ocení i alergici a lidé s citlivou pokožkou, protože nabízí program AntiAllergy, který odstraní zbytky čisticích prostředků.

 

Klíčové vlastnosti Gorenje WP60S3

 • Buben WaveActive – citlivé zacházení s prádlem
 • SterilTub pro příjemnou vůni
 • Program praní pro alergiky AntiAllergy
 • StableTech provedení pro větší stabilitu
 • SoftSound zvuková indikace

 

Bubnem vše začíná

Ať už perete vlnu, nebo syntetické materiály, o všechny tkaniny bude spolehlivě a šetrně postaráno. Speciální povrch bubnu WaveActive totiž umožní opravdu citlivé zacházení s jakoukoliv textilií. Povrch tvoří vlnovitý tvar, který je dále doplněn o 3D vlnovitá žebra. Ty poté dopomůžou k preciznímu vyprání oděvů s minimálním pomačkáním.

 

Gorenje WP60S3 provoní každé prádlo

Aniž byste museli pokaždé vybírat antialergický program praní, pračka Gorenje WP60S3 zasáhne sama. Díky systému SterilTub totiž zbaví prostředí všech bakterií a zaručí maximálně hygienické ošetření. Prádlo tak bude krásně svěží a voňavé. Tuto funkci oceníte především při nastavení praní na nižší teploty, kde se mohou případné bakterie množit.

 

Gorenje WP60S3 ochrání i citlivou pokožku

Kromě samotného SterilTub systému lze nastavit i speciální 60°C program AntiAllergy pro odstraňování zbytků čisticích prostředků. Za působení vyšší teploty a dodatečného promývání už nebudete trpět podrážděnou a svědivou pokožkou. Pro větší účinek ještě doporučujeme obrátit prádlo naruby.

 

Měkké tóny, nízká hlučnost

K dokonalému provozu pračky Gorenje WP60S3 přispějí i spodní a boční panely StableTech, které přináší vyšší stabilitu spotřebiče. Tím se sníží i nepříjemné vibrace při praní a celková míra hlučnosti, dokonce i během nejvyšších otáček. Pro signalizaci zvolených funkcí vás poté pračka jemnými tóny prostřednictvím moderního systému SoftSound upozorní.

 

Programy

Allergy care pro praní běžně až silně znečištěného prádla, které vyžaduje zvláštní péči, například oděvy pro osoby s velmi citlivou pokožkou nebo kožními alergiemi
Down wear vhodný pro polštáře a bundy plněné nebo vypolštářované peřím
Speed 20´ rychlý prací program pro prádlo, které potřebuje pouze osvěžit
Steril tub program pro čištění bubnu a odstranění zbytků pracího prostředku a bakterií

Kompletní výčet programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Režim EcoCare – šetří energii, praní trvá déle, spotřeba vody je nižší
 • Režim TimeCare – program šetří čas, spotřeba vyšší
 • Dětská pojistka
 • Ochrana proti přetečení
 • Zvukový signál ukončení
 • Lehké otevírání bubnu
 • Levé otevírání dvířek
 • Buben WaveActive – vynikající výsledky praní bez poškození prádla
 • StableTech boční stěny – snížené vibrace a vyšší stabilita

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 0,69 kWh
Spotřeba vody 41 l
Náplň 6 kg
Maximální otáčky 1000 ot./min
Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 43 cm
Rozměry spotřebiče Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Gorenje WP60S3 pračky pračka s předním plněním recenze

Gorenje WP60S3 recenze na pračky