Recenze a zkušenosti s pračkou HAIER HW90-B1439-36

Pračka HAIER HW90-B1439-36 je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky HAIER HW90-B1439-36?

Pračka HAIER HW90-B1439-36 patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou HAIER HW90-B1439-36 a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce HAIER HW90-B1439-36

Předem plněná pračka v energetické třídě A+++ a bílém provedení s 16 programy a ovládacím panelem v češtině. Haier HW90-B1439–36 disponuje motorem Direct Motion umístěným přímo na bubnu bez použití řemenu, přídavnou funkcí ošetření párou Steam Plus a antibakteriálním ošetřením ABT ošetřujícím zásuvku na detergent a gumové těsnění dvířek.

 

Klíčové vlastnosti Haier HW90-B1439–36

 • Motor Direct Motion
 • Tichý chod pouhých 67 dB
 • ABT – antibakteriální ošetření zásuvky na detergent a gumového těsnění dvířek
 • Steam Plus – přídavná funkce ošetření párou pro větší hygienu a snadnější žehlení
 • Ovládací panel v češtině

 

Spolehlivý, jednoduchý, efektivní a tichý motor Direct Motion

Direct Motion Motor je jeden z nejtišších dostupných motorů na trhu. Motor bez řemene je přímo připojen k bubnu, což výrazně snižuje hluk a vibrace, prodlužuje jeho životnost a zároveň snižuje spotřebu energie a vody. Dosahuje hlučnosti pouhých 67 dB při maximálních otáčkách odstřeďování. Zároveň má také jednu z nejvyšších možných úspor energie v třídě A+++.

 

Čistá pračka je důležitá pro čistotu prádla

Exkluzivní antibakteriální ošetření ABT chrání před tvorbou plísní a bakterií v zásuvce na prací prostředek a na těsnění otvoru dveří. Vnitřek pračky je pokryt exkluzivním materiálem, který chrání její nejcitlivější oblasti. Uchovávání čistoty pračky významně přispívá ke kvalitnímu vyprání vašeho oblečení. Čistota pračky je totiž velice důležitá pro čistotu vašeho prádla, neboť jedno jde ruku v ruce s druhým.

 

Vyšší úroveň technologie praní

Automatické přizpůsobení spotřeby vody a délky cyklu podle hmotnosti vloženého prádla. Tato pračka používá digitální vnitřní váhy k vážení prádla. Předtím, než se program spustí, automaticky upraví spotřebu vody a délku cyklu a zajistí tak vynikající výsledky. Minimální spotřebu pak garantuje motor Direct Motion.

 

Velký digitální displej s češtinou pro snadné ovládání

Snadnou orientaci při nastavování programu a okamžitý přehled o dostupných programech a funkcích zabezpečí ovládací panel v češtině.

 

Přídavná parní funkce

Přídavná parní funkce je ideální pro odstranění nečistot a skvrn a také pro snadné žehlení. Parní funkce v pračkách Haier rozptyluje páru a čisticí prostředek uvnitř bubnu, uvolňuje vlákna ve vašem prádle a zefektivňuje odstranění nečistot a skvrn. Díky páře je i žehlení oděvů mnohem snazší, nebo dokonce není vůbec nutné, takže máte více času dělat věci, které máte opravdu rádi.

 

Přizpůsobte čas praní prádla vašemu rozvrhu, ne naopak

Neuvěřitelně pohodlná funkce, která vám umožní vybrat, kdy chcete dokončit prací cyklus. Nastavte čas praní až 24 hodin předem. Jednoduše se rozhodnete, kdy potřebujete ukončit prací cyklus a pračka automaticky vypočítá čas zahájení.

 

Vynikající výkon s energetickou třídou A+++

Pračka Haier v energetické třídě A+++ spotřebuje až o 40 % méně energie než standardní pračka stejné třídy. Haier vyrábí moderní výrobky, které jsou mezi konkurencí na trhu těmi nejlepšími ve své třídě.

 

Takové ticho, že se budete bát promluvit

Díky konstrukci bez řemenu obsahuje motor méně pohyblivých částí. To snižuje vibrace (a tím i hluk) a zvyšuje jeho spolehlivost. Užijte si čisté prádlo bez narušení ticha a klidu domova.

 

Programy

Rychlé praní  
Rychlý 15 min  
Denní praní  
Vlna  
Jemné prádlo  
Ruční praní  
Přikrývky  
Odstřeďování  
Bavlna+  
Džíny  
Sportovní prádlo  
Hygienické praní  
Dětské prádlo  
Mix  
Syntetika  
Bavlna  

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Předem plněná automatická pračka v bílém a antracitovém designu
 • Motor Direct Motion umístěný přímo na bubnu bez použití řemenu
 • Tichý chod pouhých 67 dB při odstřeďování
 • ABT – antibakteriální ošetření zásuvky na detergent a gumového těsnění dvířek
 • Steam Plus – ošetření párou (přídavná funkce)
 • Digitální ovládací panel v češtině
 • 16 programů
 • Nastavení teploty praní
 • Nastavení otáček odstřeďování
 • Odložený start až 24 hodin
 • Přídavné máchání
 • Zablokování tlačítek
 • Bezpečnostní zámek dveří
 • Ochrana proti úniku vody Antioverflow

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 0,61 kWh/cyklus
Spotřeba vody 43,18 l/cyklus
Náplň 9 kg
Maximální otáčky 1 400 ot./min
Výška 85 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 60 cm
Barva Bílá

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

HAIER HW90-B1439-36 pračky pračka s předním plněním recenze

HAIER HW90-B1439-36 recenze na pračky