Recenze a zkušenosti s pračkou Hoover AWDPD 496LH/1-S

Pračka Hoover AWDPD 496LH/1-S je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Hoover AWDPD 496LH/1-S?

Pračka Hoover AWDPD 496LH/1-S patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Hoover AWDPD 496LH/1-S a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Hoover AWDPD 496LH/1-S

Volně stojící pračka se sušičkou v energetické třídě A s náplní 9 kg prádla při praní, moderním invertorovým motorem a 13 základními pracími programy. Hoover AWDPD 496LH/1-S nabízí pohodlné WiFi + Bluetooth připojení pro možnost ovládání pračky přes speciální aplikaci a dodatečné funkce.

 

Perfektní výsledky díky moderním technologiím

Tato automatická pračka překvapí svými inteligentními technologiemi, například umělou inteligencí AXI. Pračka vám nejen doporučí vhodný program, ale poradí vám v možných potížích během provozu. Spolu s technologií Care Dose zajistí bezchybně vyprané prádlo. Care Dose je systém automatického dávkování pracího prostředku i aviváže, který se postará o zajištění optimálního množství prostředku v závislosti na tvrdosti vody.

 

Hoover AWDPD 496LH/1-S – praní už nemůže být snazší

Pračka vám dále ulehčí praní i díky možnosti WiFi a Bluetooth připojení. Umožní vám také ovládat spotřebič prostřednictvím hlasových aplikací. Vedle bezdrátového připojení vás jistě zaujme i systém All In One. Tento patentovaný systém dokáže rozpustit prací prášek s vodou ve speciální komoře a touto pěnou poté intenzivně kropit prádlo. Prací prostředek tak účinněji pronikne až hluboko mezi vlákna, čímž dosáhne dokonalých výsledků.

 

Přístroj vás poslechne na slovo

Pračku lze napojit na hlasového asistenta Alexa od Amazonu, který disponuje umělou inteligencí. Ovládá se hlasovými příkazy.

 

Hoover AWDPD 496LH/1-S pro moderní domácnost

Je možné ji propojit i s Google Assistant. Ovládání obou systémů je možné pouze v anglickém jazyce.

 

Programy

Total Care exkluzivní prací cyklus s nejlepšími výsledky praní umožňuje prát prádlo z různých tkanin dohromady
Bavlna program vhodný pro praní běžně znečištěného bavlněného prádla; nejúčinnější program z hlediska kombinované spotřeby energie a vody pro praní bavlněného prádla
Syntetika a barevné společné praní látek různých typů a barev

Kompletní výčet programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Umělá inteligence AXI, která se učí z vašich zvyklostí a doporučí prací program, poradí jak odstranit skvrny, kdy prát s ohledem na počasí, upozorní na možné problémy nebo ukáže statistiky čerpání energie
 • WiFi + Bluetooth připojení – možnost bezdotykového připojení k WiFi a ovládání pračky přes aplikaci Wizard se širokou škálou dodatečných informací a funkcí
 • Kompatibilní s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon)Google
 • Care Dose – automatické dávkování pracího gelu a aviváže např. pro snížení spotřeby pracího prostředku a aviváže
 • All in One – patentovaný systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře a následně kropení prádla touto pěnou během praní
 • Tichý a silný invertorový motor
 • Senzorové sušení – 3 úrovně: extra suché, k žehlení, na ramínko
 • Časované sušení – 120/90/60/30 minut
 • 13 základních programů + WiFi programy
 • Nastavení jazyka, tvrdosti vody, otáček odstřeďování a teploty praní
 • Funkce odloženého startu po 30 minutách až o 24 hodin
 • Volba sušení/ošetření párou
 • Možnost zablokování tlačítek
 • Ukazatel zůstatkového času praní
 • Bezpečnostní zámek dveří/ Ochrana proti úniku vody a proti přepěnění

 

Technické parametry

Energetická třída A
Spotřeba el. energie 6,12 kWh/cyklus
Spotřeba vody 135 l/cyklus
Náplň 9 kg
Maximální otáčky 1 400 ot./min
Rozměry spotřebiče 85 × 59,5 × 54 cm (v × š × h)
Barva bílá

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Hoover AWDPD 496LH1-S pračky pračka s předním plněním recenze

Hoover AWDPD 496LH1-S recenze na pračky