Recenze a zkušenosti s pračkou Hoover DWOT 413AH/1-S

Pračka Hoover DWOT 413AH/1-S je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Hoover DWOT 413AH/1-S?

Pračka Hoover DWOT 413AH/1-S patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Hoover DWOT 413AH/1-S a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Hoover DWOT 413AH/1-S

Předem plněná automatická pračka v energetické třídě A+++ s technologií All In One, obrovskou kapacitou pro 13 kg prádla a 12 programy v základní výbavě. Hoover DWOT 413AH/1-S nabízí i možnost bezdotykového připojení k Wifi, stahování nových funkcí a cyklů a přehledný dotykový LCD displej. Tichý chod a silný výkon zajišťuje kvalitní invertorový motor.

 

Klíčové vlastnosti Hoover DWOT 413AHC3/1-S

 • Technologie One Fi Extra
 • Jednoduché ovládání pomocí dotykového displeje
 • Wifi + Bluetooth připojení
 • Rychlé programy

 

Hoover DWOT 413AHC3/1-S – praní už nemůže být jednodušší

S přehledným dotykovým LCD displejem a praktickým ovládacím knoflíkem si budete moct jednodušše navolit program praní, který přesně odpovídá vašim potřebám. Pro nastavení programu můžete také využít možnost ovládání pomocí hlasových pokynů, se kterým praní půjde jedna báseň.

 

Bleskové praní s rychlými programy

Jste ve spěchu a potřebujete své prádlo vyprat opravdu rychle? Nemusíte čekat hodiny, než se prádlo vypere. Automatická pračka Hoover DWOT 413AHC3/1-S nabízí 4 rychlé programy trvající pouze 14, 30, 44 nebo 59 minut. Další funkce, kterou pračka disponuje je osvěžení prádla pomocí páry. Ta odstraní veškeré nežádoucí pachy a prádlo dezinfikuje.

 

Šetřete čas i energii

Automatická pračka Hoover Hoover DWOT 413AHC3/1-S vás nadchne širokou škálou technologií a systémů, které vám praní zpříjemní a zjednoduší. Díky technologii All in One se v komoře rozpustí prací prášek ve vodě a prádlo je kropeno vzniklou pěnou. Proto můžete prát bílé i barevné prádlo dohormady a to i při velmi nízkých teplotách. Tím snížíte nejen čas praní, ale i spotřebu energie.

 

One Fi Extra– ovládejte pračku přes telefon

Za pomoci NFC technologie můžete ovládat a kontrolovat pračku jediným přiložením mobilního telefonu (k bodu označenému ikonou One Fi Extra). Stačí si do svécho chytrého telefonu nainstalovat aplikaci Wizard, kterou se spotřebičem propojíte a do které si můžete stáhnout další funkce a cykly. Také vám poskytné přehledy o čerpání energie a statistiky praní.

 

Programy

All In One Hygienický  
All In One 59 min  
Rychlý 14, 30, 44 min  
Bavlna  
Syntetika a barevné  
Jemné  
Noční praní  
Vlna a Hedvábí  
Máchání  
Odčerpání + Odstřeďování  
One Touch  
Směsné  

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Pára – pro oživení prádla, desinfekci a odstranění zápachu
 • Odložený start – 1 – 24 h
 • Extra máchání
 • Nastavení úrovně znečištění, otáček odstřeďování a teploty praní
 • Technologie ALL IN ONE – systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře a následné kropení prádla touto pěnou během praní
 • Dotykový LCD displej
 • Invertorový motor – Tichý chod
 • Buben Shiatsu – masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny
 • Bezpečnostní zámek dveří
 • Ochrana proti úniku vody Antioverflow – zabraňuje vodě dostat se do spotřebiče, tzn. že se neuzavře přívod vody, ale voda bude spotřebičem protékat do odpadu nebo do výpustě a nedojde k vyplavení domácnosti
 • Ochrana proti přepěnění
 • Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.)

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 0,83 kWh/cyklus
Spotřeba vody 59,09 kWh/cyklus
Náplň 13 kg
Maximální otáčky 1400 ot./min
Výška 85 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 66,5 cm
Barva Bílá

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Hoover DWOT 413AH 1-S pračky pračka s předním plněním recenze