Recenze a zkušenosti s pračkou Indesit BWSA 61253 W

Pračka Indesit BWSA 61253 W je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Indesit BWSA 61253 W?

Pračka Indesit BWSA 61253 W patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Indesit BWSA 61253 W a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Indesit BWSA 61253 W

Volně stojící pračka, která má přední plnění a praktickou kapacitu 6 kg. Může se pochlubit sadou praktických programů, které se postarají o různé typy prádla, ať už se jedná o bavlnu, tmavé nebo vlněné kousky. Zároveň má i cyklus automatického čištění, který dokáže pračku za pomoci jediného stisknutí tlačítka vyčistit a chránit. Pro prevenci nežádoucího ovládání a mačkání knoflíků je spotřebič vybaven zámkem.

 

Rychle a účinně

Funkce Push&Wash se postará o to, aby co nejefektivněji odstranila více než 20 obvyklých typů skvrn během pouhých pětačtyřiceti minut, stisknutím jediného tlačítka a bez potřeby namáčení.

 

Extra péče o bavlnu

Program Bavlna 40 dokáže poskytnout výbornou péči bavlněným kouskům při teplotě 40° a má hotovo již za 45 minut.

 

Vyšší teplota na bavlnu

Velmi účinný program Bavlna 60 uzpůsobený přímo na bavlnu využívá teploty 60°.

 

Speciální přístup k vlně

Zvlášť testovaný program Woolmark Apparel Care je optimalizovaný na vlnu, které zajišťuje bezpečnou péči a zachování hebkosti.

 

Tmavé prádlo

Pro tmavé prádlo je vyvinut speciální program, který se stará o to, aby prádlo nevybledlo a zůstalo co nejdéle jako nové.

 

Vyvážený program

Na optimalizaci spotřeby vody, času i energie se soustředí program Water Balance Plus. Ten v případě málo naložené pračky dokáže ušetřit až 70 % vody, 50 % energie a přitom snížit délku cyklu o 35%.

 

Důraz na údržbu

Správná údržba je zásadní pro udržení maximální trvanlivosti pračky. Proto se o něj stará Cyklus automatického čištění, který čistí a chrání spotřebič na jediné stisknutí knoflíku.

 

Bezpečnost především

Nechtěnému spuštění nebo změně programu brání zámek. Nemusíte se tak bát, že by zvědavé batole způsobilo katastrofu.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 Indesit BWSA 61253 W