Recenze a zkušenosti s pračkou LG F2J6HM0W

Pračka LG F2J6HM0W je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky LG F2J6HM0W?

Pračka LG F2J6HM0W patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou LG F2J6HM0W a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce LG F2J6HM0W

Volně stojící pračka se sušičkou v energetické třídě B s náplní 7 kg prádla při praní, 14 základními programy a tichým a odolným invertorovým motorem. LG F2J6HM0W disponuje technologií 6 Motion Direct Drive pro 6 různých pohybů bubnu a perfektní péči o vaše oděvy.

 

Klíčové vlastnosti LG F2J6HM0W

 • Invertorový motor – 10 let záruka
 • 6 MOTION DD – 6 pracích pohybů
 • SmartThinQ

 

Pračka a sušička v jednom

Pračka se sušičkou od LG je produkt spojující špičkové technologie v oblasti domácích spotřebičů. Šetří místo u vás doma a vytváří více prostoru pro vaši rodinu. Díky pračce se sušičkou LG F2J6HM0W nemusíte kupovat samostatnou sušičku, ale zároveň dosáhnete zářivě čistého a suchého prádla.

 

LG F2J6HM0W – optimální praní textilií

Zvolte prací program a technologie 6 Motion Direct Drive bude pohybovat bubnem různými směry, což poskytne textiliím správnou péči a oděvy budou krásně čisté. Buben se může pohybovat až 6 způsoby, což zvyšuje účinnost mechanického i chemického čištění. Tato technologie umožňuje řádné a šetrné vyprání i jemných textilií.

 

Méně vibrací a hluku s LG F2J6HM0W

Inverter Direct Drive motor s přímým připojením na buben, který pohání naše pračky, je super spolehlivý a skutečně tichý. Je jedním z nejlepších motorů praček na trhu, což je důvodem, proč na všechny LG pračky poskytujeme standardní desetiletou záruku na motor.

 

Chytré pohodlí

Vaše pračka je nyní ještě chytřejší. Umožňuje stahování dalších programů přes NFC. Navíc funkce Smart Diagnosis vám pomůže zjistit a vyřešit téměř každý menší problém, než se z něj stane větší komplikace.

 

Programy

Bavlna dosahuje lepšího výkonu kombinací různých pohybů bubnu
Hygiena vypere prádlo na cyklus o vysoké teplotě
Sportovní oblečení tento program je vhodný pro sportovní oblečení, jako např. běžecké oblečení

Kompletní výčet programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Invertorový, bezkartáčový motor s přímým napojením na buben pračky
 • 6 MOtion DD – 6 pracích pohybů pro efektivní a šetrné praní
 • Program pro alergiky nebo Parní dětská péčeredukcí alergenů a vysokou účinností praní
 • Ovládání na dálku, načtení programu a inteligentní diagnostika SmartThinQ
 • Funkce přidání prádla Add Item pro možnost přidání prádla během praní
 • Inteligentní systém praní, automatické vážení a vyvážení Fuzzy Logic
 • Auto Restart – automatické restartování programu po výpadku proudu
 • Prémiový buben
 • Velká dvířka
 • Nulová spotřeba v režimu StandBy
 • 14 programů, 10 přídavných možností a 5 programů sušení
 • Ovládací panel v angličtině

 

Technické parametry

Energetická třída B
Spotřeba el. energie 5,67 kWh/cyklus
Spotřeba vody 125 l/cyklus
Náplň 7 kg
Maximální otáčky 1 200 ot./min
Rozměry spotřebiče 85 × 60 × 45 cm (v × š × h)
Barva bílá
Modelová řada 2018

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

LG F2J6HM0W pračky pračka s předním plněním recenze