Recenze a zkušenosti s pračkou LG FW84J6TY0

Pračka LG FW84J6TY0 je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky LG FW84J6TY0?

Pračka LG FW84J6TY0 patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou LG FW84J6TY0 a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce LG FW84J6TY0

Předem plněná pračka s náplní na 8 kg prádla v energetické třídě A+++ nabízí 14 základních programů. Pračka LG FW84J6TY0 je ideální i pro alergiky díky funkci parního praní. Mimo to disponuje funkcí Add Item, která umožní přidávat zapomenuté prádlo i během praní.

 

Klíčové vlastnosti LG FW84J6TY0

 • Technologie pohybů bubnu 6 Motion Direct Drive
 • Přidání prádla Add Item
 • Parní praní ideální pro alergiky
 • Aplikace SmartThinQ

 

Praktický systém pro šetrné praní

Pračka s předním plněním je vybavena moderní technologií 6 Motion Direct Drive. Tento systém 6 různých pohybů bubnu zajistí výkonné, přitom šetrné praní díky ideální kombinací pohybů pro daný typ textilie. Celá technologie tak přinese vysokou účinnost praní a rovnoměrné rozpouštění pracího prášku. Motor Direct Drive s přímým připojením k bubnu je navíc nejen velmi tichý, ale také spolehlivý, proto disponuje 10letou zárukou.

 

LG FW84J6TY0 – řada šikovných funkcí

Velkou výhodou pračky LG FW84J6TY0 je její široká nabídka přídavných funkcí. Takovou praktickou položkou je jistě možnost Add Item – přidat nějaké zapomenuté kusy prádla během praní. Stejně snadno si však můžete zvolit i možnosti Předpírky, Bez pomačkání, Odložený start, Dětskou pojistku nebo zvolit 3stupňovou intenzitu praní. Mimo to je možné pomocí NFC stahovatnové programy.

 

LG FW84J6TY0 zlikviduje až 99,9 % alergenů

Pračka LG je také ideální volbou právě pro alergiky. Díky speciálnímu programu odstraňuje běžné alergeny (např. roztoče nebo srst domácích mazlíčků) pomocí páry, která proniká hluboko do vláken. Pára zajistí účinné odstranění alergenů z oblečení.

 

Ovládejte pračku chytrým telefonem

Pračku LG FW84J6TY0 můžete ovládat vaším chytrým telefonem nebo tabletem pomocí NFC. Funkce navíc umožňuje stahovat nové prací programy (např. Vlna, Dětská péče, Praní za studena). Stačí přiblížit zařízení k symbolu NFC na pračce a program nahrát. Vedle toho funkce Smart Diagnosis pomůže diagnostikovat a vyřešit většinu drobnějších problémů.

 

Programy

Pro alergiky Program napomáhá odstraňovat alergeny, jako jsou např. domácí roztoči, pyl nebo kočičí srst
Sportovní oblečení Vhodný pro sportovní oblečení, jako např. běžecké oblečení
Tiché praní Tišší praní bez vibrací, vhodné pro noční praní
Rychlý 30 Program pro rychlé 30minutové praní

Kompletní výčet programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Inverter Direct DriveTM motor (10 let záruka) – invertorový, bezkartáčový motor s přímým napojením na buben pračky
 • 6 MOTION DD – 6 pracích pohybů pro efektivní a šetrné praní a rozložení pracího prostředku
 • Steam parní praní – program Pro alergiky a Parní dětská péče, redukce alergenů, vysoká účinnost praní
 • SmartThinQ – ovládání na dálku, načtení programu a inteligentní diagnostika (Smart Diagnosis 3.0)
 • Přidat prádlo (Add Item) – možnost přidání prádla během praní
 • FuzzyLogic
 • Auto Restart – restart programu po výpadku proudu
 • 16 přídavných funkcí – Předpírka, Odložený start (3 – 19 hodin), Dětská pojistka, Jen odstředění, Bez odstředění, Zvuková signalizace on/off, Čištění bubnu, Přidat prádlo
 • Ovládací panel v češtině – LED dotykový displej
 • Prémiový buben
 • Velká dvířka
 • Nulová spotřeba ve StandBy režimu
 • Bílé provedení a černá dvířka s bílým lemem

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba energie 0,6 kWh/cyklus
Spotřeba vody 48,63 l/cyklus
Hlučnost praní 55 dB
Náplň 8 kg
Max. otáčky 1 400 ot./min
Rozměry spotřebiče 85 × 60 × 56 cm (v × š × h)

 

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

LG FW84J6TY0 pračka pračky

LG FW84J6TY0 recenze na pračky