Recenze a zkušenosti s pračkou Samsung WD80M4A43JW/ZE

Pračka Samsung WD80M4A43JW/ZE je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Samsung WD80M4A43JW/ZE?

Pračka Samsung WD80M4A43JW/ZE patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Samsung WD80M4A43JW/ZE a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Samsung WD80M4A43JW/ZE

Pračka se sušičkou pro 8 kg prádla v energetické třídě A se stylovými Crystal Gloss dvířky. Samsung WD80M4A43JW/ZE vyniká technologií Eco Bubble, díky které vypere prádlo i při nízkých teplotách. Funkce Bubble Soak odstraní i ty nejodolnější skvrny. Ovládací panel v českém a slovenském jazyce.

 

Klíčové vlastnosti Samsung WD80M4A43JW/ZE

 • Technologie Eco Bubble s aktivní pěnou
 • Digitální invertorový motor se zárukou 10 let
 • Účinně odstraní bakterie a zápach s technologií Air Wash
 • Funkce Bubble Soak odstraní i ty nejodolnější skvrny
 • Zásuvka na detergent s funkcí StayClean Drawer

 

Technologie Eco Bubble s aktivní pěnou

Samsung WD80M4A43JW/ZE vyniká technologií Eco Bubble, díky níž snadno vyperete své prádlo i při nízkých teplotách. Z pracího prostředku se vytvoří aktivní pěna, která z látky odstraní veškeré nečistoty. Tkaniny jsou zároveň chráněny před poškozením. Unikátní funkce StayClean Drawer umožňuje snazší vypláchnutí zásuvky na detergent. Funkce se spustí vždy, když se dostane prací prášek do bubnu a propláchne zásuvku. Po stěnách zásuvky nezůstane uchycený žádný prášek a všechen bude optimálně využit při praní.

 

Samsung WD80M4A43JW/ZE s digitálním invertorovým motorem

Dlouhou životnost, vysokou energetickou účinnost a minimální úroveň hluku garantuje digitální invertorový motor, který je certifikován na 20 let provozu se zárukou na 10 let. Samsung WD80M4A43JW/ZE oplývá mimo vysokou kvalitu a řadu praktických funkcí i prémiovým designem a elegantním provedením. Luxusní dvířka Crystal Gloss dělají z této pračky se sušičkou perfektní doplněk do každé moderní domácnosti.

 

Efektivní eliminace bakterií a zápachu

Samsung WD80M4A43JW/ZE s technologií Air Wash je zárukou, že bude vaše prádlo vždy svěží a krásně voňavé. Bakterií a nepříjemného zápachu se nyní zbavíte bez použití vody nebo chemických prostředků. Technologie Air Wash pracuje pouze na principu vysoce horkého vzduchu, který bakterie a zápach hravě eliminuje.

 

Samsung WD80M4A43JW/ZE s funkcí Bubble Soak odstraní i ty nejodolnější skvrny

Stop odolným skvrnám stiskem jediného tlačítka! S funkcí Bubble Soak se zbavíte skvrn, které praní až dosud odolávaly. Samsung WD80M4A43JW/ZE po aktivaci funkce prádlo precizně vymáchá v aktivní pěně, která zaschlé a usazené nečistoty uvolní a odstraní.

 

Speciální programy

Air Wash prádlo zbavuje zápachů a dezinfikuje jej při vyšší teplotě
15’ rychlé praní pro lehce znečištěné oblečení o objemu méně než 2 kg, které chcete rychle vyprat
Dětské prádlo zajišťuje vysokoteplotní praní a delší máchání, aby nezůstal žádný prací prostředek

Další programy naleznete v manuálu níže

 

Vlastnosti

 • Ovládací panel v českém jazyce
 • Technologie Eco Bubble
 • Garantovaná dlouhá životnost
 • Minimální úroveň hluku
 • Technologie Air Wash
 • Funkce Bubble Soak odstraní i ty nejodolnější skvrny
 • Zásuvka na detergent s funkcí StayClean Drawer
 • Elegantní design Crystal Gloss
 • Last memory – poslední program
 • Funkce Smart Check
 • Diamantový buben
 • Dětská pojistka
 • Odložený konec
 • Keramické topné těleso
 • Hloubka s přesahy – 67,5 cm

 

Technické parametry

Energetická třída A
Spotřeba energie 5,44 kWh/cyklus
Spotřeba vody 88 l/cyklus
Náplň praní 8 kg
Náplň sušení 4,5 kg
Max. otáčky 1400 ot./min
Rozměry spotřebiče 85 × 60 × 60 cm (v × š × h)
Modelová řada WD4000M

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Samsung WD80M4A43JWZE pračky pračka s předním plněním recenze

Samsung WD80M4A43JWZE recenze na pračky