Recenze a zkušenosti s pračkou Samsung WW70K5210UW

Pračka Samsung WW70K5210UW je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Samsung WW70K5210UW?

Pračka Samsung WW70K5210UW patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Samsung WW70K5210UW a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Samsung WW70K5210UW

Nabízí tichý chod, dlouhou životnost, čtrnáct programů a osm speciálních funkcí. Přístroj můžete snadno ovládat díky velkému LED displeji. Do bubnu lze vložit až sedm kilogramů prádla a díky speciálním dvířkům je možné prádlo kdykoliv během praní přidat nebo odebrat. Pěna, která se vytvoří během praní, vložené prádlo dokonale vypere a přitom ho neponičí. Poradí si i s dlouho zaschlými skvrnami. Pokud si nainstalujete příslušnou aplikaci do telefonu, můžete tak včas odhalit případnou závadu a vyhledat vhodné řešení. Praní je ekonomické a úsporné. Aktivací dětské pojistky zablokujete veškerá tlačítka kromě tlačítka Napájení a zamezíte dětem ve spuštění jakéhokoliv programu.

 

Dvířka stále dokořán

Jestliže zapomenete přidat do pračky nějaký kousek prádla, funkce Add Wash vám umožní vložit oblečení dodatečně, přestože byl spuštěn prací program. Dvířka můžete bez obav otevřít, pokud je teplota uvnitř bubnu nižší než 50°C. Tuto dokonalou funkci můžete dále využít u prádla praného v ruce, které chcete jen propláchnout nebo vyždímat, nebo pokud chcete během pracího cyklu přidat více aviváže.

 

Dokonale vyprané prádlo

Výkonné praní i při nízkých teplotách umožní technologie Eco Bubble. Prací prostředek se během cyklu přemění na aktivní pěnu, která se snadno dostane do tkaniny a odstraní nečistoty. Jako bonus tkaninu chrání a navíc šetří energii.

 

Pryč se zaschlými skvrnami

Stiskem jediného tlačítka spustíte funkci Bubble Soak, která vám pomůže odstranit i zaschlé skvrny, se kterými si běžný prací program neporadí. Uvolnění a odstranění skvrn zajistí aktivní pěna do které je oblečení namočeno.

 

Levné praní při dlouhodobém výkonu

Neměnný výkon, minimální hluk a výborná energetická účinnost. To vše díky digitálnímu invertorovému motoru. Tento chytrý motor využívá silných magnetů pro tišší a vyšší výkon, přesto spotřebuje méně energie než běžné motory. Nepoužívá žádné kartáče a může tak nabídnout neobvyklou životnost s desetiletou zárukou.

 

Automatická diagnostika

Systém Smart Check automaticky monitoruje a zaznamenává chyby, které mohou během používání vzniknout. Možnou závadu snadno rozpozná již v rané fázi a nabídne řešení prostřednictvím aplikace na telefonu, kterou lze nainstalovat na mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo iPhone. To vše šetří váš čas, vzniklé náklady a nepříjemné řešení problémů se servisními techniky.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 Samsung WW70K5210UW