Recenze a zkušenosti s pračkou Sharp ES GFD8104W3

Pračka Sharp ES GFD8104W3 je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Sharp ES GFD8104W3?

Pračka Sharp ES GFD8104W3 patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Sharp ES GFD8104W3 a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Sharp ES GFD8104W3

Pračka s předním plněním v energetické třídě A+++ pojme až 8 kg prádla. Pračka Sharp ES GFD8104W3 nabízí praktické programy včetně speciálního antialergenního. Unikátní povrch bubnu Bubble Drum navíc zajistí šetrné zacházení s choulostivými materiály.

 

Klíčové vlastnosti Sharp ES GFD8104W3

 • Stain selection výběr praní podle typu skvrn
 • Stain level selection volba výkonu podle míry zašpinění
 • Allergy Smart program proti bakteriím
 • Bubble Drum povrch bubnu pro šetrné praní
 • Wave Cabinet design pro větší stabilitu

 

Pračka Sharp ES GFD8104W3 rozpozná všechny skvrny

S pračkou Sharp ES GFD8104W3 už nemusíte dlouze vymýšlet, jaký program zvolit. Pračka vás přehledně a snadno dovede k volbě toho správného díky funkci Stain type selection a Stain level selection. Díky těmto funkcím můžete lépe reagovat na daný stav prádla. Spolehlivě vyperete silně znečištěné prádlo zvolením jednoho z 22 typů skvrn. Podobně můžete zvolit i jednu ze tří úrovní zašpinění pro zajištění ideálního výkonu.

 

Hygienické ošetření je samozřejmostí

Po výběru míry znečištění lze dále volit z 15 programů, mezi kterými jistě zaujme program Allergy Smart. Tento certifikovaný program pečlivě odstraní přítomné alergeny a bakterie. Skvěle se proto hodí i na praní dětského oblečení. Vedle toho program EcoLogic ušetří značnou část energie i času využitím poloviční náplně, podle které upraví celý cyklus, nebo program Night Wash. Ten odloží nejhlučnější fázi praní až o 10 hodin.

 

I na bubnu záleží

Nejenom skvělé funkce a programy dělají z pračky Sharp ES GFD8104W3 nenahraditelného pomocníka do domácnosti. Stejně tak i design plní nejen funkci estetickou, ale i funkční. Speciální povrch bubnu Bubble Drum zajistí šetrné zacházení s choulostivými materiály při každém pohybu praní.

 

Pračka Sharp ES GFD8104W3 vás rušit nebude

S bubnem funkční design nekončí! Stěny pračky WaveCabinet jsou navrženy tak, aby umožnily lepší stabilitu a usazení spotřebiče. I to přispívá k nízké hlučnosti při praní, a dokonce i odstřeďování. Celé provedení v bílé barvě s černými dvířky je dále ergonomicky navrženo tak, aby vyhovovalo uživatelským požadavkům.

 

Speciální programy

Allergy Smart spolehlivě odstraní alergeny a bakterie
Night Wash odloží nejhlučnější část praní až o 10 hodin
EcoLogic šetří vaše peníze použitím poloviční náplně s úsporou času
SuperJet 15 vypere malé množství na teplotu 30 °C za pouhých 15 minut

Kompletní seznam programů naleznete v návodu k obsluze

 

Vlastnosti

 • Ochrana před přetečením – v případě nechtěného úniku vody automaticky zapne čerpadlo vody
 • Ochrana před tvorbou pěny – přílišné množství pěny v pračce může zabránit tomu, aby se prádlo řádně vypralo
 • Stain type selection – výběr až z 22 druhů skvrn
 • Stain level selection – volba ze tří úrovní zašpinění
 • Provedení v bílé barvě s černými dvířky
 • LED displej
 • Ovládací panel v češtině
 • Možnost odloženého startu
 • Dětská pojistka

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba energie 0,7 kWh/cyklus
Spotřeba vody 44 l/cyklus
Náplň 8 kg
Max. otáčky 1 000 ot./min
Rozměry spotřebiče 84,5 × 59,7 × 55,7 cm (v × š × h)

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Sharp ES GFD8104W3 pračky pračka s předním plněním recenze