Recenze a zkušenosti s pračkou Siemens WM14W740EU

Pračka Siemens WM14W740EU je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Siemens WM14W740EU?

Pračka Siemens WM14W740EU patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Siemens WM14W740EU a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Siemens WM14W740EU

Volně stojící automatická pračka Siemens WM14W740EU v úsporné en. třídě A+++, je určená pro 9kg prádla a vybrat si můžete z 14 programů praní. Vlastní inovativní technologii SensoFresh, která pracuje s aktivním kyslíkem pro odstranění nežádoucích pachů třeba z cigaret, kuchyně či pro odstranění bakterií. Aktivní kyslík je umí snadno odstranit a prádlu dodá svěží vůni a vysoký stupeň hygieny a platí jak pro choulostivé prádlo, tak pro prádlo, které nemůžete prát v pračce.

 

Klíčové vlastnosti pračky Siemens WM14W740EU

 • Hygienický program SensoFresh s aktivním kyslíkem
 • Speciální funkce VarioPerfect pro ušetření času, nebo spotřeby
 • Systém WaterPerfect Plus
 • Odolný a tichý iQdrive motor se zárukou 10 let
 • AntiVibration design pro vyšší stabilitu

 

Pračka Siemens WM14W740EU využívá aktivní kyslík

úspornou automatickou pračkou Siemens WM14W740EU snadno zbavíte oblečení pachu z cigaret a jiných silných odérů. Díky inovativnímu programu SensoFresh krásně osvěžíte prádlo pomocí aktivního kyslíku a vodní páry bez přidaných pracích prostředků. Abyste poté dosáhli optimálních výsledků v co nejkratším čase, stiskněte tlačítko SpeedPerfect, které zintenzivní prací proces a vše bude hotovo ve zkráceném čase až o 65 %. Podobné perfektní tlačítko Ecoperfect zaručí energeticky optimalizované praní.

 

Oblečení jako ze škatulky

Proces odstraňování nečistot ještě podpoří sofistikovaný senzorový systém, který přispěje k efektivitě dávkování vody. Systém WaterPerfect Plus dokáže rozpoznat nejenom typ látky, ale i přesně množství tohoto prádla. Vyprané oblečení tak bude skutečně vyprané bez viditelných stopách po skvrnách a jiných nečistot. Při praní v pračce Siemens WM14W740EU jistě využijete také šikovnou funkci Re-Load, se kterou směle můžete proces praní pozastavit a do várky přidat ještě nějaké zapomenuté kusy oblečení.

 

Spolehlivost na prvním místě

Pračka je vybavena kvalitním iQdrive motorem. Tento druh asynchronního motoru je opravdu bezpečný a spolehlivý. Jeho další výhodou je i velmi tichý chod. Pračka totiž při praní dosahuje 48 dB, zatímco při odstřeďování 72 dB.

 

Siemens WM14W740EU s funkčním designem

A nakonec se zastavme u celkového provedení. Mimo praní totiž pračka Siemens WM14W540EU překvapí i inteligentním AntiVibration designem pro větší stabilitu a tišší chod, stejně tak i XXL bubnem s vnitřním LED osvětlením.

 

Programy

SensoFresh program pro osvěžení prádla bez použití pracích prostředků – možnost nastavení Intenzity pro lehké či silné pachy
DrumClean péče o prací buben kombinovaná s fází aktivního kyslíku
Hygiene SensoFresh vysoké požadavky na hygienu při nízkých teplotách

Kompletní výčet programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • SpeedPerfect
 • EcoPerfect
 • Ochrana proti zmačkání
 • Aktivní kyslík – využijete i při praní s vysokými požadavky na hygienu, a to při praní i choulostivých materiálů, které nemůžete prát na vysokou teplotu
 • Časová předvolba – možnost posunutí praní až o 24 hodin
 • WaterPerfect Plus – optimální distribuce vody pro dokonale čisté prádlo a maximální úsporu vody
 • Bezstupňová množstevní automatika – vypere i malé množství prádla hospodárně
 • Nástavec na tekutý prací prostředek
 • Samočistící přihrádka na prací prostředek
 • Systém rozpoznání pěny, ukazatel přepěnění
 • TouchControl tlačítka přídavných funkcí
 • Velký LED displej s ukazateli
 • Protihluková izolace ve spodní části pračky
 • AquaStop
 • Motor iQdrive
 • Mechanická dětská pojistka proti otevření dvířek
 • 32 cm velký plnící otvor, s úhlem otevírání 171° – barva chromová

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 0,71 kWh/den
Spotřeba vody 64 l
Náplň 9 kg
Maximální otáčky 1 400 ot./min.
Výška 84,8 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 55 cm
Rozměry spotřebiče Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Siemens WM14W740EU pračky pračka s předním plněním recenze

Siemens WM14W740EU recenze na pračky