Recenze a zkušenosti s pračkou Whirlpool AWE 66710

Pračka Whirlpool AWE 66710 je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Whirlpool AWE 66710?

Pračka Whirlpool AWE 66710 patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Whirlpool AWE 66710 a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

 

O pračce Whirlpool AWE 66710

Supervýkonná pračka s horním plněním za báječnou cenu patří k těm, které prostě musíte mít. Základem je technologie 6. smysl, která zajistí optimální výkon pračky pro úsporu energie, vody a času. Ohromí vás nejen úsporností v kategorii A+++, ale i 18 jedinečnými programy včetně programu Jeans anebo Rychlé praní. Tato pračka s kapacitou 6kg zvládne i praní při nižších teplotách, přičemž si dokáže zachovat výkon jako při praní na 40°C. V nižších teplotách můžete také využít u programu Clean+, který prodlouží praní tak, aby byly odstraněny všechny skvrny. Pomocí funkce Eco kulička zbytečně neplýtvá práškem a umí si poradit i s nadměrným pěněním prášku.

 

Praní s 6. smyslem

Senzorová technologie 6. smysl přizpůsobí prací cyklus podle vašeho oblečení. Optimálně využívá energii, vodu i čas a zároveň dokáže doporučit správné dávkování pracích prostředků.

 

Chytré prací programy

Koupili jste si nové oblečení a nechcete dlouho čekat, až se vypere? Použijte 15minutový krátký program, který je také vhodný pro krátce nošené prádlo. S programem Jeans bude praní/sušení džín s intenzivním mácháním hračka.

 

Vhodná pro citlivou kůži dětí a alergiků

Program Intenzivní máchání využívá na praní více vody a prodlužuje i závěrečné máchání. Je tedy vhodný nejen pro oblasti s velmi měkkou vodou, ale především pro jemnou dětskou pokožku a citlivou kůži lidí s alergiemi, protože v oblečení nezanechává zbytky pracího prášku.

 

Odstraňování skvrn

Přidáním funkce Clean+ při snížené teplotě 25-35°C prodloužíte program o odstraňování skvrn. Chráníte tak svoje oblečení před vyblednutím barev a poničením textilií.

 

Eco kulička šetří prášek

Eco kulička slouží jako zátka, která během praní zabraňuje úniku pracího prášku, takže je využitý na maximum. Na prádle to je jistě bude také znát. Po praní se zátka odsune dolů a umožní tak úplný odtok vody.

 

Kontrola tvorby pěny

Při nadměrném pěnění pracího prostředku se aktivuje snímač, který hlídá, aby prádlo bylo důkladně vymácháno.

 

Stabilita pračky

Často se stává, že pračka při odstřeďování "poskakuje". Elektronický senzor pračky Whirlpool však tlumí vibrace na minimum a zaručuje tím stabilitu pračky.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

 

 Whirlpool AWE 66710

Whirlpool AWE 66710 pračka