Recenze a zkušenosti s pračkou Whirlpool FWSD81283WS EU

Pračka Whirlpool FWSD81283WS EU je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze pračky Whirlpool FWSD81283WS EU?

Pračka Whirlpool FWSD81283WS EU patří mezi nejprodávanější pračky na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti s pračkou Whirlpool FWSD81283WS EU a jak jsou lidé s pračkou spokojení? Podívejte se na odkaz na pračku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O pračce Whirlpool FWSD81283WS EU

Předem plněná pračka Whirlpool FWSD81283WS EU v en. třídě A+++ Nabídne vám kapacitu prádla 8kg. Na výběr máte ze 14 programů praní vč. rychlého 30minutového praní. Velký displej zajistí přehled o stavu praní.

 

Klíčové vlastnosti Whirlpool FWSD81283WS EU

 • Technologie 6. smysl
 • Systém FreshCare+ pro svěží prádlo
 • Indukční CIM motor
 • Funkce Clean+ praní podle úrovně zašpinění

 

Už nemusíte spěchat s vyndaváním prádla

Velkou předností pračky je bezpochyby systém FreshCare+, podle kterého nese název celá řada těchto praček. Tento systém udrží prádlo svěží pomocí speciálního procesu provzdušňování párou. Neustálá cirkulace vzduchu udržuje prádlo v optimální úrovni vlhkosti. FreshCare+ dokáže zabránit tvorbě nepříjemného zápachu, které způsobují bakterie vznikající v zavřené pračce po ukončení cyklu. Tento systém tedy oceníte, pokud často nemáte čas na okamžité vyndání prádla. Vaše prádlo zůstane stále měkké a svěží uvnitř pračky až po dobu 6 hodin po skončení cyklu.

 

Dokonale ošetřené prádlo s pračkou FWSD81283WS EU

Pračka Whirlpool FWSD81283WS EU navíc zajistí bezchybný provoz díky mimořádně tichému a výkonnému motor s dlouhou životností. Indukční CIM motor dosáhne velmi úsporných výsledků v porovnání s jinými pračkami v energetické třídě A+++. Na tento motor se navíc vztahuje záruka 10 let po registraci spotřebiče na adrese www.whirlpool.eu/register. O tichý provoz se postará i speciální elektronický senzor. Ten zaručí, že pračka nebude ani při volbě intenzivního programu odstřeďování hlasitě vibrovat a zůstane stabilní.

 

Pračka Whirlpool FWSD81283WS EU vše zajistí sama

Intuitivní technologie 6. smysl dokáže přizpůsobit a nastavit teplotu, množství vody, stejně tak i výkon motoru. Zaručí tak nastavení pracího cyklu přesně na míru dané náplně. Pračka umí sama detekovat množství prádla díky unikátním senzorům a pokročilým algoritmům. Po celou dobu sleduje každý cyklus. Díky tomu dosáhne vždy perfektních výsledků.

 

Jednoduché a pohodlné praní

Pračka Whirlpool FWSD81283WS EU nabízí 14 programů a řadu praktických přídavných funkcí. Dále výborný cyklus zachová zářivé barvy i při teplotě 15 °C. Vše se vám navíc bude velmi jednoduše nastavovat na intuitivním ovládacím panelu s multifunkčním LED displejem.

 

Speciální programy

Rychlý 30 °C/30 min umožňuje vyprat 3 kg mírně zašpiněného prádla za 30 minut při teplotě 30 °C
Sport sportovní funkční tkaniny
Velké kusy prádla praní přehozů, dekoračních závěsů a prostěradel

Kompletní seznam programů naleznete v návodu k obsluze

 

Vlastnosti

 • Funkce Barvy 15 °C – šetří energii, zachovává barvy
 • Intenzivní máchání – vhodné pro dětské prádlo, alergiky
 • Intenzivní odstředění
 • Clean+ pro prodloužené praní v teplotní fázi 25–35°C pro odstraňování skvrn
 • FreshCare+ – volitelná funkce pro osvěžení prádla po skončení praní
 • Nastavení ukončení cyklu 1–24 hodin
 • 6. smysl Colours – úspora vody, energie a času
 • LED displej
 • Kontrola tvorby pěny – zabraňuje snížení účinnosti máchání při nadměrném pěnění pracího prostředku
 • Systém vyrovnání nestability – minimalizuje vibrace a zajišťuje stabilitu pračky při odstřeďování
 • Průměr otvoru bubnu 34 cm
 • Dětská pojistka – brání dětem ve spuštení pracího cyklu
 • Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka apod.)

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba energie 0,89 kWh/cyklus
Náplň 8 kg
Max. otáčky 1 200 ot./min
Rozměry spotřebiče 83,7 × 59,5 × 47,5 cm (v × š × h)
Modelová řada FreshCare+

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Whirlpool FWSD81283WS EU pračky pračka s předním plněním recenze

Whirlpool FWSD81283WS EU recenze na pračky