Recenze a zkušenosti se sušičkou AEG AbsoluteCare T8DBG48S

Sušička AEG AbsoluteCare T8DBG48S je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze se sušičkou AEG AbsoluteCare T8DBG48S?

Sušička AEG AbsoluteCare T8DBG48S patří mezi nejprodávanější sušičkou na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti se sušičkou AEG AbsoluteCare T8DBG48S a jak jsou lidé se sušičkou spokojení? Podívejte se na odkaz na sušičku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O sušičce AEG AbsoluteCare T8DBG48S

Sušička v energetické třídě A++ s kapacitou 8 kg prádla. AEG T8DBG48S disponuje technologií SensiDry a senzory na monitorování cyklu sušení, díky čemuž nevystavuje oděvy zbytečnému teplu a šetří energii. Filtrační systém ÖKOFlow je snadno přístupný a dobře se čistí.

 

Klíčové vlastnosti AEG T8DBG48S

 • Systém AbsoluteCare nabízí programy na všechny druhy materiálů
 • Technologie ProSense upravuje délku sušení
 • Filtrační systém ÖKOFlow
 • Úsporné sušení při nízkých teplotách

 

Vyjímečně přesné sušení

Sušička AEG T8DBG48S si poradí se sušením sportovního oblečení i vlněných svetrů. Přístroj disponuje systémem AbsoluteCare, který nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálům. Bez obav můžete sušit funkční oblečení, vlnu i hedvábí. Prádlo je vždy perfektně suché a navíc chráněné před poškozením.

 

Ušetří čas i energii

Sušičky s technologií ProSense používají pokročilé snímače vlhkostia teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv náplně. Uspoří tak čas, energii a zároveň poskytuje vašim oděvům potřebnou péči. Design s vylepšenou cirkulací vzduchu suší účinněji a rychleji než běžné sušičky s tepelným čerpadlem.

 

Dokonalá péče o oblečení s úsporou energie i času

Technologie AEG SensiDry odstraňuje vlhkost z oblečení již při poloviční teplotě než běžné bubnové sušičky a ani neprodlužuje dobu sušení. Oblečení není vystaveno zbytečně vysokým teplotám a udržuje si déle svůj vzhled a kvalitu. Nízké teploty navíc pomáhají šetřit energii.

 

AEG T8DBG48S stačí jeden filtr

Sušičky AEG jsou vybaveny filtračním systémem ÖKOFlow, který je snadno přístupný a dobře se čistí. Běžné sušičky disponují mají několik filtrů, které se musí pravidelně čistit, jinak se zvyšuje spotřeba energie. Díky jedinému filtru je každá náplň sušena úsporně.

 

Programy

Bavlna Eco  
Bavlna  
Syntetika  
Vlna  
Hedvábí  
Ložní prádlo  
Sport  
Snadné žehlení  
Outdoor  
Mix  

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Sušička se systémem AbsolutCare nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálu
 • Technologie AEG SensiDry suší bezpečně a úsporně při nižší teplotě
 • Technologie tepelného čerpadla dosahuje až 40% úspory energie navíc
 • Zpětný chod bubnu uvolní šaty a brání jejich zamotání a pomačkání
 • Technologie ProSense se snímači vlhkosti
 • ÖKOFlow filtr
 • Vylepšená cirkulace vzduchu
 • Středně velký LCD displej
 • Indikátory fáze sušení – funkce proti pomačkání, zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení
 • Další indikátory kondenzace, zaneseného filtru a nádrže
 • 4 nastavitelné nožky

 

Technické parametry

Energetická třída A++
Spotřeba el. energie 1,67 kWh/cyklus
Náplň 8 kg
Hlučnost 66 dB
Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm
Barva Bílá

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

AEG AbsoluteCare T8DBG48S sušičky sušička na prádlo recenze