Recenze a zkušenosti se sušičkou AEG T9DBC68SC

Sušička AEG T9DBC68SC je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze se sušičkou AEG T9DBC68SC?

Sušička AEG T9DBC68SC patří mezi nejprodávanější sušičkou na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti se sušičkou AEG T9DBC68SC a jak jsou lidé se sušičkou spokojení? Podívejte se na odkaz na sušičku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O sušičce AEG T9DBC68SC

Sušička v energetické třídě A+++ s kapacitou 8 kg prádla. AEG T9DBC68SC disponuje systémem FiberPro s technologií 3DScan, díky kterým detekuje vlhkost do hloubky vláken a zajistí dokonalé usušení. Sušička je vybavena filtračním systémem ÖKOFlow, který je snadno přístupný a dobře se čistí.

 

Klíčové vlastnosti AEG T9DBC68SC

 • Systém FiberPro s technologií 3Dscan detekuje vlhkost
 • Program Mix XL minimalizuje zmuchlání
 • Filtrační systém ÖKOFlow
 • Úsporné sušení při nízkých teplotách

 

Vyjímečně přesné sušení

Sušička AEG T9DBC68SC disponuje systémem FiberPro s technologií 3DScan detekuje pomocí senzorů vlhkost do hloubky vláken a podle toho upravuje délku sušení. Nemusíte se bát sušit vlnu, hedvábí, trička, kalhoty i vícevrstvé zimní bundy. Péřové bundy si uchovají svůj vzhled a až o 30 % vyšší tepelnou izolaci než při sušení na vzduchu.

 

Vhodný program pro každý materiál

Program Mix XL s optimalizovaným prouděním vzduchu a rozvodem tepla precizně usuší bavlnu i syntetiku – a to bez třídění. Usušené oblečení bude až o 30 % méně zmačkané a ztuhlé než při sušení na vzduchu. Systém AbsolutCare nabízí programy přizpůsobené všem materiálům.

 

Dokonalá péče o oblečení s úsporou energie i času

Technologie AEG SensiDry odstraňuje vlhkost z oblečení již při poloviční teplotě než běžné bubnové sušičky a ani neprodlužuje dobu sušení. Oblečení není vystaveno zbytečně vysokým teplotám a udržuje si déle svůj vzhled a kvalitu. Nízké teploty navíc pomáhají šetřit energii.

 

AEG T9DBC68SC stačí jeden filtr

Sušičky AEG jsou vybaveny filtračním systémem ÖKOFlow, který je snadno přístupný a dobře se čistí. Běžné sušičky disponují mají několik filtrů, které se musí pravidelně čistit, jinak se zvyšuje spotřeba energie. Díky jedinému filtru je každá náplň sušena úsporně.

 

Programy

Bavlna Eco  
Bavlna  
Syntetika  
Vlna  
Hedvábí  
Outdoor  
Sport  
Péřová bunda  
Ložní prádlo XL  
Mix XL  

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Systém FiberPro s technologií 3DScan detekuje pomocí senzorů vlhkost do hloubky vláken
 • Program Mix XL s optimalizovaným prouděním vzduchu a rozvodem tepla pro precizní sušení
 • Technologie AEG SensiDry suší bezpečně a úsporně při nižší teplotě
 • Technologie tepelného čerpadla dosahuje až 40% úspory energie navíc
 • Panel s textem v češtině
 • Zpětný chod bubnu uvolní šaty a brání jejich zamotání a pomačkání
 • Velký LCD displej
 • Vnitřní osvětlení bubnu pro optimální viditelnost
 • Indikátory fáze sušení – funkce proti pomačkání, zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení
 • Další indikátory kondenzace, zaneseného filtru a nádrže
 • 4 nastavitelné nožky

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 1,3 kWh/cyklus
Náplň 8 kg
Hlučnost 63 dB
Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 64 cm
Barva Bílá

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

AEG T9DBC68SC sušičky sušička na prádlo recenze