Recenze a zkušenosti se sušičkou Bosch WTW87467CS

Sušička Bosch WTW87467CS je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze se sušičkou Bosch WTW87467CS?

Sušička Bosch WTW87467CS patří mezi nejprodávanější sušičkou na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti se sušičkou Bosch WTW87467CS a jak jsou lidé se sušičkou spokojení? Podívejte se na odkaz na sušičku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O sušičce Bosch WTW87467CS

Vítěz srovnávacího testu sušiček časopisu dTest 9/2017! Kondenzační sušička prádla Bosch WTW87467CS v úsporné energetické třídě A+++ s ovládacím panelem v českém jazyce. Je vhodná až na 7kg prádla a vlastní 15 programů sušení. Technologie AutoDry zaručí přesné a rovnoměrné usušení vašeho oblečení a bude také ochráněno před přehřátím či sražením. Se samočistícím kondenzátorem bude spotřeba energie konstantní po celou dobu životnosti spotřebiče a odpadá vám tak pravidelné čištění.

 

Klíčové vlastnosti Bosch WTW87467CS

 • Vítěz srovnávacího testu sušiček časopisu dTest 9/2017!
 • Samočisticí kondenzátor
 • Rychlé sušení
 • Systém AutoDry
 • Speciální programy
 • Český ovládací panel
 • Systém šetrného sušení Sensitive Drying

 

Konec čištění kondenzátoru

Sušička Bosch WTW87467CS disponuje samočistícím kondenzátorem SelfCleaning Condenser, který se sám automaticky čistí a udržuje konstantně efektivní chod po celou dobu živostnosti spotřebiče.

 

Šetrné sušení prádla

Díky jedinečnému designu bubnu je funkce SensitiveDrying Systém výrazně ohleduplnější k vašemu prádlu. Speciálně tvarované unašeče prádlo během sušení jemně načechrávají a snižují množství záhybů a pomačkání.

 

AntiVibration Design

Nový design bočních stěn je nejen poutavý, ale také poskytuje více stability a omezuje vibrace. Posílená izolace reguluje hladinu hluku.

 

Snadné a přehledné ovládání

Sušičky Bosch nabízejí jednoduché nastavení – jakýkoliv program jednoduše vyberete pomocí otočného voliče a informace se zobrazí na velkém displeji.

 

Perfektní výsledky

Německá technologie domácích spotřebičů poskytuje vždy nejlepší výsledky. Domácí spotřebiče jsou navrženy tak, aby poskytovaly inteligentní a spolehlivá řešení.

 

Usuší i citlivé textilie

Pomocí speciálních programů můžete bez obav sušit vlnu, peří, sportovní a fitness oblečení. O vaše jemné oblečení bude postaráno s potřebnou péčí.

 

Usuší i ve spěchu

Funkce Super40´ je vhodný pro malé množství syntetického oblečení a tenkých tkanin. Díky vysoce přesnému systému kontroly teploty a sledování stavu stupně vlhkosti oblečení v reálném čase, si můžete oblečení vzít na sebe ihned po skončení sušení.

 

Ušetří místo

Sušičky Bosch vám usnadní život a ušetří místo v domácnosti – už nikdy nebudete potřebovat sušák na prádlo. Váš život bude snazší, prádlo měkčí, méně zmačkané a zbavené všech nebezpečných alergenů.

 

Programy

Peří polštáře, přikrývky nebo peřiny plněné peřím
Studený časový program pro osvěžení nebo vyvětrání málo nošených oděvů
Super 40´rychlý program syntetika a lehká bavlna
Bavlna – extra suché do skříně + Vícevrstvé textilie
Snadno udržovatelné – suché do skříně + Vícevrstvé syntetické textilie
Bavlna – extra suché do skříně  
Bavlna – suché k žehlení  
Snadno udržovatelné – suché do skříně  
Snadno udržovatelné – suché k žehlení  
Sport/Fitness  
Ručníky  
Mix  
Časový program teplý  
Časový program studený  
Halenky/Košile  
Super 40'  
Peří  
Vlna – krátký  

Kompletní popis programů naleznete v návodu k obsluze

 

Vlastnosti

 • LED displej – ukazatel zbytkového času, ukazatel průběhu programu
 • TouchControl tlačítka
 • SelfCleaning Condenser několikanásobný automatický proplach kondenzátoru během fáze sušení
 • Technologie AutoDry
 • Systém šetrného sušení SensitiveDrying – velký nerezový buben se speciální strukturou a unašeči s měkkým povrchem pro jemnou péči o prádlo
 • České popisy
 • AntiVibration Design
 • Vnitřní LED osvětlení bubnu
 • Funkce Odložený start
 • Signál na konci programu
 • Dětská pojistka proti otevření dvířek
 • Možnost zakoupení mezikusu pro postavení na pračku:
 • Bosch WTZ11400
 • Bosch WTZ20410 bez výsuvné desky

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba energie 1,27 kWh/cyklus
Náplň 7 kg
Hlučnost 64 dB
Rozměry spotřebiče 84,2 × 59,8 × 59,9 cm (v × š × h)
Modelová řada 6

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Bosch WTW87467CS sušička sušičky recenze