Recenze a zkušenosti se sušičkou Bosch WTX87EH0EU

Sušička Bosch WTX87EH0EU je jednou z nejprodávanějších praček na českém internetu a to na základě výsledků Heureky. Jaké jsou zkušenosti a recenze se sušičkou Bosch WTX87EH0EU?

Sušička Bosch WTX87EH0EU patří mezi nejprodávanější sušičkou na českém trhu a to na základě výsledků Heuréky, která je nejoblíbenějším českým zbožovým srovnávačem zboží a produktů, které můžete koupit na českých e-shopech.

Jaké jsou tedy zkušenosti se sušičkou Bosch WTX87EH0EU a jak jsou lidé se sušičkou spokojení? Podívejte se na odkaz na sušičku přímo zde na Heureku, kde můžete zboží přímo objednat u konkrétního e-shopu.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

O sušičce Bosch WTX87EH0EU

Volně stojící kondenzační sušička18 volitelnými programy a náplní až 9 kg prádla. Bosch WTX87EH0EU disponuje systémem šetrného sušení Sensitive Drying pro jemnou péči o vaše prádlo. Sušička je příjemně tichá a s programem Iron Assist s užitím páry značně usnadňuje žehlení.

 

Klíčové vlastnosti Bosch WTX87EH0EU

 • Systém šetrného sušení Sensitive Drying
 • Příjemně tiché sušení
 • Iron Assist – extra ošetření párou
 • Komfortní nastavení všech programů
 • Intuitivní a přehledný textový displej

 

Chytrá domácnost usnadní život

Sušička Bosch WTX87EH0EU disponuje technologií Home Connect, která vám pomůže efektivněji využívat čas. Nechte si zasílat automatická oznámení do mobilního telefonu, informuje vás o aktuálním stavu programu a dalších funkcích.

 

Šetrné sušení prádla

Díky jedinečnému designu bubnu je funkce SensitiveDrying Systém výrazně ohleduplnější k vašemu prádlu. Speciálně tvarované unašeče prádlo během sušení jemně načechrávají a snižují množství záhybů a pomačkání.

 

Neztrácejte čas čištěním

Sušičky s technologií AutoClean nemají filtry ve dvířkách, ale před kondenzátorem. Během sušícího cyklu se kondenzátor i filtr několikrát automaticky propláchnou a nečistoty se shromáždí v nádobce. Tu je třeba jednou za 20 cyklů vyčistit.

 

Svěží a méně zmačkané prádlo

Iron Assist ošetří vaše prádlo párou, což může eliminovat pomačkání a dokonce nahradit žehlení. Formální oblečení nebo košile můžete nechat osvěžit párou pro dosažení skvělého vzhledu.

 

AntiVibration Design

Nový design bočních stěn je nejen poutavý, ale také poskytuje více stability a omezuje vibrace. Posílená izolace reguluje hladinu hluku.

 

Snadné a přehledné ovládání

Sušičky Bosch nabízejí jednoduché nastavení – jakýkoliv program jednoduše vyberete pomocí otočného voliče a informace se zobrazí na velkém displeji.

 

Prádlo bez alergenů

AlergiePlus je speciálně vyvinutý program pro potřeby alergiků a osob s citlivou pokožkou. Vyšší teplota reguluje alergeny v oblečení i ložním prádle.

 

Usuší i citlivé textilie

Pomocí speciálních programů můžete bez obav sušit vlnu, peří, sportovní a fitness oblečení. O vaše jemné oblečení bude postaráno s potřebnou péčí.

 

Usuší i ve spěchu

Funkce Super40´ je vhodný pro malé množství syntetického oblečení a tenkých tkanin. Díky vysoce přesnému systému kontroly teploty a sledování stavu stupně vlhkosti oblečení v reálném čase, si můžete oblečení vzít na sebe ihned po skončení sušení.

 

Ušetří místo

Sušičky Bosch vám usnadní život a ušetří místo v domácnosti – už nikdy nebudete potřebovat sušák na prádlo. Váš život bude snazší, prádlo měkčí, méně zmačkané a zbavené všech nebezpečných alergenů.

 

Programy

AlergiePlus  
Bavlna  
Košile/halenky  
Smart Dry  
Peří  
Jemné  
Ručníky  
Iron Assist 1 košile  
Iron Assist 5 košil  
Iron Assist formální oděv  
Rychlý 40'  
Mix  
Sport/fitness  
Přikrývky  
Snadno udržovatelné  
Vlna závěr  
Časový program studený  
Časový program teplý  

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Home Connect – vzdálené monitorování a ovládání
 • touchControl tlačítka: (start/pauza, šetrný, snadné žehlení atd.)
 • AutoClean – bez čištění filtru ve dvířkách
 • Iron Assist – extra ošetření párou pro vyhlazení suchého prádla
 • Technologie AutoDry
 • Pohodlné nastavení programů jediným otočným voličem
 • Intuitivní a přehledný TFT textový displej
 • Funkce odloženého startu až o 24 hodin
 • systém šetrného sušení SensitiveDrying
 • AntiVibration Design
 • Změna závěsu dveří
 • Vnitřní LED osvětlení bubnu
 • Dětský zámek ovládání
 • Cyklus načechrávání prádla po skončení programu
 • Signál na konci programu
 • Skleněná dvířka s chromovým a černošedým rámem
 • Kovový háček zavírání dvířek
 • Vypouštěcí sada pro odvod kondenzátu

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 0,88 kWh/cyklus
Náplň 9 kg
Hlučnost 62 dB
Výška 84,2 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 59,9 cm

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Bosch WTX87EH0EU sušičky sušička na prádlo recenze