Pračka s horním plněním Indesit BTW A51052

Pračka s horním plněním v energetické třídě A++ pojme až 5 kg prádla. Pračka Indesit BTW A51052 (EU) nabízí 9 programů. Funkce Turn & Wash je ideální volbou pro každodenní praní lehce či běžně zašpiněného oblečení, neboť používá nízké teploty a maximální rychlost odstřeďování.

Bílá volně stojící pračka má vrchní plnění a je ideální především pro menší prostory, protože má zúženou šířku 40 cm. Může se pochlubit pohodlnými funkcemi jako je Rychlé praní (pro případ, že pospícháte), Extra praní (pokud potřebujete zpacifikovat obzvláště náročné zaschlé skvrny) nebo třeba Water Balance Plus (program zaměřený na optimalizaci spotřeby vody, energie i času). O ideální načasování se postará odložený start.

 

Péče zaměřená na bavlnu

Pokud potřebujete vyprat bavlněné prádlo, pračka může nabídnout programy Bavlna 40 a Bavlna 60. První z nich pečuje o prádlo a odstraňuje skvrny při teplotě 40° a zabere 45 minut. Bavlna 60 pak využívá teplotu o 20° vyšší.

 

Vyvážená spotřeba

Program Water Balance Plus se zaměřuje na optimalizaci spotřeby vody, energie a času. Pokud je pračka méně naložená, postará se o úsporu vody až 70 % a úsporu energie až 50 %. Samotný cyklus je zároveň rychlejší o 35%.

 

Otočit a vyprat

Bavlněné i syntetické prádlo vypere program Turn&Wash. Prádlo bude pečlivě vyprané a přitom bude hotovo za pouhých 45 minut.

 

Náročné skvrny

S náročnějšími, zaschlými skvrnami se popere program Extra praní. Pokud máte skvrny od kávy nebo čokolády, navolte funkci Extra praní k libovolnému pracímu cyklu.

 

Odložený start

Správné načasování je důležité, proto pračka umožňuje nastavit začátek pracího cyklu podle toho, jak se vám to hodí.

 

Brzy hotovo

Pokud potřebujete šetřit čas, budou se hodit programy Rychlého praní. Pračka má 5 různých cyklů, které se vejdou do 59 minut.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 Indesit BTW A51052

Indesit BTW A51052 pračka