Pračka s předním plnění Beko WTV 8744 CS XWST

Dopřejte svému prádlu perfektní péči. Volně stojící pračka nabízí řadu inovativních technologií, které dokáží účinně odstranit skvrny a zároveň textilie ochrání. Tomu napomáhá i materiál bubnu, který prádlo neničí. Programy si hravě poradí s různými typy oblečení od košil až po kašmír. Speciální program je tu také pro sportovní oděvy. Množství senzorů neustále vyhodnocuje průběh praní a optimalizuje spotřebu vody i energií. Prádlo lze do bubnu přidávat i v průběhu programů. Ochrana proti zmačkání ušetří váš čas strávený žehlením. Pára dokáže prádlo příjemně osvěžit a zbavit ho veškerých pachů. Spotřebič umí využít 100 % pracího prostředku a zabránit tak jeho plýtvání. Program samočištění udržuje pračku v dokonalé kondici.

 

Program pro každý kousek

Pračce můžete bez problému svěřit své oblíbené oblečení a ona se o něj postará s maximální péčí. Speciální programy zvládnou dokonale vyprat košile, tmavé prádlo, nebo třeba hedvábí či kašmír. A na své si přijdou také sportovci s programem pro funkční a membránové oblečení. Přispívá k tomu i vzorek bubnu AquaWave, který je šetrný k jakýmkoliv tkaninám.

 

Se skvrnami si poradí hravě

Až 24 druhů skvrn dokáže odstranit program StainExpert, a to díky kombinaci různých teplot, doby praní i specifických pohybů bubnu. Program Denní Express dokáže plnou pračku vyprat již za pouhých 28 minut.

 

Ochrana proti pomačkání

Automatická ochrana proti zmačkání pohybuje bubnem v pravidelných intervalech i po skončení programu až do doby, dokud jej z pračky nevytáhnete. Tím účinně snižuje pomačkání prádla.

 

Síla páry

Pára dokáže příjemně osvěžit vaše prádlo, zbavit ho pachů a snížit pomačkání.

 

Konec zapomenutým kouskům

Zapomněli jste vložit nějaký kousek? Žádný problém! U vybraných programů lze bez čekání přidat prádlo v průběhu cyklu.

 

Maximálně úsporná

Spotřebič je vybaven řadou chytrých senzorů, které se účinně starají o co nejlepší výsledky praní a zároveň maximální úsporu pro vaši peněženku. Pračka navíc dokáže využít 100 % pracího prostředku díky technologii AquaFusion.

 

Pro vaše pohodlí

Invertorový motor je velmi tichý a spolehlivý. Jako bonus můžete využít noční režim, který přináší šetrné pohyby bubnu a se závěrečným odstřeďováním počká až na ráno. Důkladně se pračka stará také sama o sebe. Program DrumClean prudkými pohyby bubnu odstraní zbytky pracího prášku a dalších nečistot tak, aby byl vnitřek stále jako nový.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

 

 Beko WTV 8744 CS XWST

Beko WTV 8744 CS XWST pračka