Pračka s předním plněním AEG Dualsense L7WBG47W

Pračka se sušičkou s technologií DualSense přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu různým druhům tkanin. AEG Dualsense L7WBG47W je šetrná ke každému typu oblečení. Je vhodná pro 7 kg prádla na praní a 4 kg prádla vhodného k usušení. Disponuje ukazatelem maximální náplně prádla, fáze praní a máchání. Kromě standardních programů nabízí navíc i parní programy.

Skvělá kombinace výkonné pračky a šetrné sušičky v jednom přístroji. Chytré technologie se postarají o dokonalý výsledek každého pracího i sušícího cyklu díky detekci náplně, programům na téměř každý druh prádla či parnímu programu, zabraňujícímu pomačkání. Předností je i expresní program, kdy za pouhých 60 minut budete mít vypráno i usušeno.

 

Přizpůsobí se prádlu

Chytrá technologie DualSense se postará o každý druh prádla v pracích i sušících cyklech. Každá tkanina potřebuje speciální péči. Přizpůsobením teploty, a dokonce i pohybu bubnu bude o vaše prádlo královsky postaráno. Nezáleží na tom, zda perete či sušíte funkční oděvy na sport nebo jemné prádlo. Každý kus oděvu dostane tu nejlepší péči.

 

Inteligentní detekce náplně

Automatická detekce plnosti pračky a sušičky se postará o šetření nejen nákladů spojených s provozem přístroje, ale také šetří váš čas. Funkce ProSense upraví dobu praní a sušení podle toho, kolik prádla vložíte do bubnu.

 

Rychlá jako blesk

Vypráno, usušeno a připraveno k nošení téměř na počkání? Ne to není sci-fi. Tato kombinovaná pračka a sušička vypere a usuší menší objemy prádla již za 60 minut. Tuto super schopnost programu NonStop 60 Minute si jistě zamilujete.

 

Flexibilní možnosti

Je jen na vás, zda si budete přát komplexní procesy praní a sušení, či jen jednotlivé dílčí úkony. Díky velkému množství programů, zaměřených na kombinace praní i sušení, nebo jen na některé části, dosáhnete maximálního výsledku dvou přístrojů spojených do jednoho. Ušetříte čas, peníze i místo.

 

Téměř bez žehlení

Kombinovaná pračka se sušičkou disponuje speciálním programem, který se postará o méně pomačkané prádlo. Parní program a osvěžení prádla snižují zmačkání a minimalizují tím nutnost následného žehlení.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

 

 AEG Dualsense L7WBG47W