Pračka s předním plněním AEG Dualsense L7WBG68W

Předem plněná pračka kombinovaná se sušičkou AEG L7WBG68W vypere až 8 kg prádla a usuší 4 kg prádla. Pračka je vybavena technologií DualSense, která přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu různým tkaninám a upraví podle nich program.

Za příznivou cenu získáte pračku se sušičkou, která se může pochlubit několika speciálními programy, jako je třeba Program NonStop 60 Minute, který k vypraání a usušení menších náplní potřebuje pouhou hodinu. Jistě budete rádi i za parní program, který výrazně snižuje pomačkání prádla. Prádlo navíc efektivně osvěží, aniž by muselo projít celým pracím cyklem. Speciální technologie DualSense umí přizpůsobit teplotu a pohyb bubnu pro různé tkaniny a nastavit potřebný prací i sušicí program. Technologie ProSense automaticky upraví potřebnou délku praní a sušení dle velikosti náplně. Díky tomu jsou prací a sušicí cykly úsporné - šetří tak čas, energii i spotřebu vody. Pračka se sušičkou se vám maximálně přizpůsobí několika programy. Stane se opravdu nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti

 

Technologie DualSense

Speciální technologie DualSense umí přizpůsobit teplotu a pohyb bubnu pro různé tkaniny a odpovídajícím způsobem upraví potřebný prací i sušicí program. Praní i sušení je certifikováno společností Woolmark Blue a díky tomu bude opravdu šetrně zacházeno i s tím nejjemnějším prádlem.

 

Technologie ProSense

Technologie ProSense sama automaticky upraví potřebnou délku praní a sušení podle velikosti dané náplně. Díky tomu jsou prací a sušicí cykly velmi úsporné.

 

Program NonStop 60 Minute

Pokud spěcháte a potřebujete mít svoje oblíbené oblečení připravené čisté a suché ideálně do hodiny, pak je pro vás tento program doslova jako stvořený. K vyprání a usušení menších náplní potřebuje pouhou jednu hodinu. Prádlo stačí dát do pračky, nastavit příslušný program a za hodinu můžete vyrazit do víru velkoměsta.

 

Maximální flexibilita

Záleží jen na vás a vašich potřebách. Pomocí tlačítka režimu praní a sušení si můžete zvolit jeden z komplexních programů praní a sušení - pro praní všech oděvů najednou, nebo naopak můžete zvolit samostatný program praní a sušení. Pračka se sušičkou se vám maximálně přizpůsobí.

 

Speciální parní program

Pokud nechcete ztrácet čas žehlením, nemusíte. Vaše prádlo i tak bude vypadat perfektně. Speciální parní program efektivně snižuje pomačkání prádla. Prádlo navíc rychle osvěží, aniž by muselo projít celým pracím cyklem. Právě díky tomu vám vaše oblečení vydrží déle jako nové. Můžete se spolehnout.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 AEG Dualsense L7WBG68W