Pračka s předním plněním AEG Lavamat 76270SL

Praktická pračka s velkou kapacitou a úzkým profilem. Má velký buben, který zajistí maximální kvalitu výsledku i u větších náplní prádla. Pračka klade důraz na úspornost a je vybavená inteligentním systémem OptiSense, který dokáže zajistit nejnižší možnou spotřebu energie, vody i času s ohledem na velikost náplně. Invertorový motor je zárukou spolehlivosti, odolnosti a výkonu. Zároveň v kombinaci se speciálním izolačním systémem zajišťuje maximálně tichý chod.

 

Velká kapacita při malé hloubce

Kapacita pračky je 6,5 kg prádla při zachování úzkého profilu. Větší buben je zárukou maximální kvality praní i u větších náplní.

 

Maximální důraz na minimální spotřebu

Pračka se může pochlubit energetickou třídou A+++, čímž dosahuje úspory 32% oproti standardním pračkám energetické třídy A. Zároveň má zabudovaný inteligentní systém OptiSense, který zajistí optimální spotřebu energie, vody a času s ohledem na velikost náplně.

 

Spolehlivý motor

Invertorový motor má dlouhou životnost a zajišťuje maximální spolehlivost, odolnost i výkon.

 

Minimální hlučnost

Invertorový motor v kombinaci se speciálním izolačním systémem zajišťuje maximálně tichý chod pračky.

 

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

 

 AEG Lavamat 76270SL