Pračka s předním plněním AEG ÖKOMix L8FEC68SC

Pračka s předním plněním v energetické třídě A+++ je určena pro 8 kg prádla. Pračka AEG ÖKOMix L8FEC68SC využívá technologii ÖKOMix, která promíchá vodu s pracím prostředkem a aviváží tak, aby byla všechna vlákna maximálně ošetřena.

Spotřebič, který se pečlivě stará o vložené prádlo má speciální technologii ÖKOMix, která zajišťuje optimální smíchání pracího prostředku a aviváže s vodou, čímž umožní precizní ošetření každého jednotlivého vlákna i při kratších programech. Nadstandardní 59minutový program tak dokáže zajistit jedinečnou účinnost praní i při nízké teplotě 30 °C. Prádlo je tak vyprané velmi účinně a přitom mnohem šetrněji. Invertorový motor zajišťuje energetickou úsporu, maximalizaci účinnosti a odolnosti i optimální výkon.

 

Ochrana každého vlákna

Technologie ÖKOMix umožňuje, aby se aviváž s pracím prostředkem maximálně důkladně promísily s vodou. Díky tomu dojde k preciznímu ošetření každého vlákna, a to i v případě zkrácených programů. Tím se zvyšuje trvanlivost prádla a zachovává jeho kvalita po maximálně dlouhou dobu.

 

Výborné výsledky za méně než hodinu

Program ÖkoPower se postará o maximálně efektivní praní při trvání programu pouhých 59 minut. Praní je tak velmi účinné při 30 °C při zachování maximální šetrnosti k prádlu. Prací prostředek je okamžitě aktivován, díky tomu je program stejně důkladný, jako kdyby teplota vody byla dvojnásobná.

 

Péče na míru náplni

Technologie ProSense dokáže automaticky zvážit jakoukoliv náplň. Snímač zajistí upravenou délku praní. Péče o prádlo je tak maximálně šetrná a zároveň dochází k optimalizaci spotřeby vody i elektrické energie.

 

Méně času stráveného žehlením

Technologie ProStream dokáže zakončit prací cyklus párou, čímž se výrazně sníží zmačkanost prádla. Zároveň je možné parní program použít i samostatně pro bleskové osvěžení prádla.

 

Kvalitní invertorový motor

ÖKOInvertor je nový invertorový motor, který se postará o nízkou spotřebu energie, jedinečný výkon a vysokou odolnost i účinnost.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

 

 AEG ÖKOMix L8FEC68SC