Pračka s předním plněním Candy CSWS40 364D/2-S

Volně stojící pračka se sušičkou pojme 6 kg prádla na praní a 4 kg na sušení. Pračka Candy CSWS40 364D/2-S vám usnadní nastavování programů pomocí bezdotykové technologie Smart Touch, která propojí pračku s chytrým telefonem.

Kombinace pračky se sušičkou je ideální volbou nejen do malých bytů. Zatímco praní probíhá důkladně a zároveň šetrně k vašemu oblečení, sušička připraví prádlo přímo k uložení do skříně. Množstevní automatika rozpozná, kolik kg prádla je uvnitř a přizpůsobí tomu nastavený program. Ovládání je jednoduché díky přehlednému displeji a otočnému kolečku. S technologií Smart Touch propojíte váš chytrý mobilní telefon s pračkou a získáte tak možnost ji nastavovat, kontrolovat nebo stahovat nové programy. Skvělou funkcí navíc je možnost použití páry, která dokáže prádlo příjemně osvěžit anebo vám výrazně usnadnit žehlení. Narovná totiž záhyby a přizpůsobí vlhkost na ideální úroveň. Provoz je příjemně tichý, takže vás nebude rušit.

 

Moderní praní

Za pomocí přehledného displeje a otočného kolečka si nastavíte teplotu, množství otáček i úroveň znečištění prádla. Pračka si sama zváží množství prádla a přizpůsobí tomu cyklus.

 

Přidejte a odeberte, co potřebujete

Přidání nebo odebrání prádla poté, co byl program spuštěn není problém. Jen musíte zkontrolovat, že je hladina vody pod dvířky, abyste zabránili vytopení koupelny.

 

Chytrý spotřebič

Technologie Smart Touch umožňuje propojení pračky s vaším chytrým telefonem pouhým přiložením smartphonu k ovládacímu panelu. Poté můžete díky NFC pračku z mobilu ovládat, stahovat nové funkce, řešit případné chybové hlášení nebo mít pod kontrolou spotřebu vody a energií.

 

Z pračky rovnou do skříně

Sušení prádla probíhá ve třech úrovních, podle vašeho nastavení. Můžete se tak rozhodnout, zda jej chcete uložit rovnou do skříně jako extra suché, k žehlení nebo na ramínko. Obzvlášť snížená teplota je velice šetrná k tkaninám.

 

Snadné žehlení

Oživte vaše oblečení za pomocí páry, která jej provzdušní. Využít ji můžete také pro snadné žehlení, protože umožňuje narovnat záhyby a udržet pro žehlení ideální úroveň vlhkosti.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 Candy CSWS40 364D 2-S