Pračka s předním plněním Electrolux EW7W4684W

Pračka se sušičkou v energetické třídě A pojme 8 kg prádla na praní a 4 kg prádla na sušení. Pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W se o vaše prádlo postará na jedničku, a navíc se zachováním úsporného režimu. To vše díky systému DualCare, který detekuje typ tkaniny a hmotnost náplně a podle toho upraví teplotu a pohyb bubnu.

Pračka se sušičkou umí v rámci jediného programu vyřešit vyprání i usušení prádla. Systém DualCare se postará o automatickou detekci typu tkaniny a hmotnosti náplně, na základě těchto informací pak dokáže nastavit teplotu a pohyby bubnu tak, aby bylo o prádlo co nejlépe postaráno. SteamCare využívá sílu páry k osvěžení oblečení a eliminaci přehybů, což omezuje nutnost žehlení. Pokud je nutné prádlo vyslat rychle zpět do provozu, nabízí pračka program Non-stop 60 minut, který je mimořádně rychlý a zároveň účinný.

 

Automatický systém DualCare

DualCare je systém, který se postará o úpravu programu na základě detekovaného typu tkaniny a hmotnosti náplně. Prádlu se tak dostává péče v optimalizované teplotě a s přizpůsobeným pohybem bubnu. Prádlo si tak může uchovat svůj vzhled i kvalitu déle. Praní i sušení proběhne v rámci jediného plynulého procesu.

 

Osvěžení s využitím páry

Program SteamCare se stará o osvěžení prádla za využití páry. Tím dochází k eliminaci přehybů a minimalizaci nutnosti žehlení. Tím si prádlo udrží déle svůj tvar i texturu. FreshScent dokáže nakombinovat vůni s jemnou párou, čímž jsou tkaniny krásně svěží.

 

Péče na míru

Systém SensiCare dokáže zvážit každou jednotlivou náplň a automaticky upravit vybraný program tak, aby praní probíhalo správně dlouhou dobu. Tím dochází k prevenci nadměrného praní, prádlo vydrží déle a příjemněji se nosí.

 

Program pro časový pres

Pokud potřebujete mít prádlo rychle znovu k dispozici, můžete využít program Non-stop 60 minut. Ten dokáže menší náplň prádla vyprat i usušit během jediné hodiny v rámci velmi rychlého a účinného cyklu.

 

Maximální jednoduchost nastavení

Program Wash&Dry dokáže poskytnout komplexní péči o prádlo na jediné tlačítko. Pračka se pak o prádlo postará od vyprání po usušení. Zároveň je možné flexibilně nastavit speciální péči za využití samostatných programů.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

 

 Electrolux EW7W4684W

Electrolux EW7W4684W pračka