Pračka s předním plněním Gorenje WEI62S3

Předem plněná pračka v energetické třídě A+++ pojme 6 kg prádla. Automatická pračka Gorenje WEI62S3 vyniká svou šetrností k jakémukoliv prádlu, to umožňuje speciální buben WaveActive. Pračku ocení i alergici a lidé s citlivou pokožkou, protože nabízí program AntiAllergy, který odstraní zbytky čisticích prostředků.

Pračka Gorenje je vybavena speciálním bubnem WaveActive, který se šetrně stará o jakýkoli druh tkanin a výrazně minimalizuje pomačkání prádla. Motor této pračky vyniká dlouhou životností, úsporností a tichým provozem. Samozřejmostí je i dostatek programů pro různé druhy tkanin, a pokud si přece jen nebudete jisti, program AutoWash sám vybere ten nejlepší program pro vaše prádlo. Pračka se díky programu AllergyCare hodí i do domácností s alergiky. Kompaktní provedení pak umožňuje pohodlné umístění pračky i do menších koupelen.

 

Šetrná péče bez mačkání

Buben pračky byl navržen tak, aby praní jakýchkoli tkanin bylo vždy bezpečné a šetrné. Unikátní povrch bubnu WaveActive tvoří vlnovitý tvar, který je navíc doplněn o 3D vlnovitá žebra. Ta jsou zárukou precizních výsledků praní s minimálním pomačkáním tkanin. Této pračce tak bez obav můžete svěřit i ty nejjemnější materiály.

 

Tichý a úsporný provoz

Pračka je vybavena výkonným invertorovým motorem PowerDrive. Ten zajišťuje nejenom dlouhou životnost spotřebiče, ale i nízkou spotřebu energie během každého pracího cyklu. Hlučnost pračky dále snižují boční a spodní panely StableTech, které zvyšují stabilitu spotřebiče a minimalizují vibrace i při nejvyšších otáčkách.

 

Programová výbava pro každého

Pračka disponuje celkem 16 programy, mezi nimiž si vždy vyberete ten správný pro vaše prádlo. Pokud budete na vážkách, můžete využít program AutoWash a pračka sama vybere ten nejlepší prací cyklus. Kromě klasických programů najdete v nabídce i rychlý dvacetiminutový program či program pro péřové oblečení.

 

Ideální pračka pro alergiky

Značka Gorenje myslí i na potřeby alergiků, proto je tato pračka vybavena programem AllergyCare. Ten při praní využívá vyšší teplotu a důkladnější oplachování. Z prádla jsou tak účinně odstraněny alergeny i zbytky pracího prostředku a oblečení tak nedráždí citlivou pokožku.

 

Intuitivní ovládání a snadná údržba

Ovládání pračky je řešeno klasickým otočným knoflíkem v kombinaci s přehledných displejem. Pro zapnutí programu stačí tři jednoduché a rychlé kroky – zapnout pračku, zvolit program otočným kolečkem a zmáčknout start. Další funkce pak lze nastavit přímo na displeji. A protože jedině čistá pračka vypere oblečení důkladně, je spotřebič vybaven i programem pro čištění bubnu. Tento samočistící program SterilTub účinně odstraní bakterie uvnitř pračky a vaše prádlo bude díky tomu vždy hygienicky čisté a svěží.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 Gorenje WEI62S3

Gorenje WEI62S3 pračka