Pračka s předním plněním Hoover AWDPD 4138LH/1-S

Volně stojící pračka se sušičkou v energetické třídě A s náplní 13 kg prádla při praní, moderním invertorovým motorem a 13 základními pracími programy. Hoover AWDPD 4138LH/1-S nabízí pohodlné WiFi + Bluetooth připojení pro možnost ovládání pračky přes speciální aplikaci a dodatečné funkce.

 

Perfektní výsledky díky moderním technologiím

inteligentními technologiemi, například umělou inteligencí AXI. Pračka vám nejen doporučí vhodný program, ale poradí vám v možných potížích během provozu. Spolu s technologií Care Dose zajistí bezchybně vyprané prádlo. Care Dose je systém automatického dávkování pracího prostředku i aviváže, který se postará o zajištění optimálního množství prostředku v závislosti na tvrdosti vody.

 

Hoover AWDPD 4138LHR/1 – praní už nemůže být snazší

Pračka vám dále ulehčí praní i díky možnosti WiFi a Bluetooth připojení. Umožní vám také ovládat spotřebič prostřednictvím hlasových aplikací. Vedle bezdrátového připojení vás jistě zaujme i systém All In One. Tento patentovaný systém dokáže rozpustit prací prášek s vodou ve speciální komoře a touto pěnou poté intenzivně kropit prádlo. Prací prostředek tak účinněji pronikne až hluboko mezi vlákna, čímž dosáhne dokonalých výsledků.

 

Programy

Total Care exkluzivní prací cyklus s nejlepšími výsledky praní umožňuje prát prádlo z různých tkanin dohromady
Bavlna program vhodný pro praní běžně znečištěného bavlněného prádla; nejúčinnější program z hlediska kombinované spotřeby energie a vody pro praní bavlněného prádla
Syntetika a barevné společné praní látek různých typů a barev

Kompletní výčet programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

 • Umělá inteligence AXI, která se učí z vašich zvyklostí a doporučí prací program, poradí jak odstranit skvrny, kdy prát s ohledem na počasí, upozorní na možné problémy nebo ukáže statistiky čerpání energie
 • WiFi + Bluetooth připojení – možnost bezdotykového připojení k WiFi a ovládání pračky přes aplikaci Wizard se širokou škálou dodatečných informací a funkcí
 • Kompatibilní s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon)Google
 • Care Dose – automatické dávkování pracího gelu a aviváže např. pro snížení spotřeby pracího prostředku a aviváže
 • All in One – patentovaný systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře a následně kropení prádla touto pěnou během praní
 • Tichý a silný invertorový motor
 • Senzorové sušení – 3 úrovně: extra suché, k žehlení, na ramínko
 • Časované sušení – 120/90/60/30 minut
 • 13 základních programů + WiFi programy
 • Nastavení jazyka, tvrdosti vody, otáček odstřeďování a teploty praní
 • Funkce odloženého startu po 30 minutách až o 24 hodin
 • Volba sušení/ošetření párou
 • Možnost zablokování tlačítek
 • Ukazatel zůstatkového času praní
 • Bezpečnostní zámek dveří/ Ochrana proti úniku vody a proti přepěnění

 

Technické parametry

Energetická třída A
Spotřeba el. energie 8,84 kWh/cyklus
Spotřeba vody 160 l/cyklus
Náplň 13 kg
Maximální otáčky 1 400 ot./min
Rozměry spotřebiče 85 × 59,5 × 66,5 cm (v × š × h)
Barva bílá

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Hoover AWDPD 4138LH1-S pračky pračka s předním plněním recenze

Hoover AWDPD 4138LH1-S recenze na pračky