Pračka s předním plněním Indesit BWSA 61253W EU

Volně stojící předem plněná pračka v energetické třídě A+++8 pracími programy a celkovou náplní pro 6 kg prádla. Indesit BWSA 61253W EU disponuje funkcí Push&Wash, která efektivně odstraňuje více než 20 běžných typů skvrn za pouhých 45 minut, na jedno stisknutí knoflíku a bez namáčení.

 

Programy

Rychlé praní 30’ k rychlému oživení mírně znečištěného prádla (nedoporučuje se pro vlnu, hedvábí a prádlo určené pro ruční praní)
Eco Bavlna 60° silně znečištěné bílé a barevné prádlo z odolných tkanin
Přikrývky pro prádlo plněné husím peřím

Kompletní výčet programů naleznete v manuálu spotřebiče.

 

Vlastnosti

  • Funkce Push&Wash pro odstranění běžných typů skvrn za pouhých 45 minut, na jedno stisknutí knoflíku a bez namáčení
  • Program Woolmark Apparel Care perfektně pečuje o vaše vlněné materiály, aby zůstaly hebké a neponičené
  • Moderní program Water Balance Plus snižuje spotřebu vody a energie, i dobu praní; při málo naložené pračce můžete ušetřit až 70 % vody a 50 % energie, zatímco samotný cyklus je o 35 % rychlejší
  • Cyklus automatického čištění vyčistí a ochrání vaši pračku pouhým stisknutím knoflíku, takže již nebudete muset pračku složitě čistit
  • Pračka disponuje bezpečnostním zámkem pro ochranu proti nechtěnému zmáčknutí knoflíků nebo proti zásahu malého dítěte, kterému by se zachtělo vyzkoušet praní prádla
  • Led kontrolky

 

Technické parametry

Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 0,69 kWh/cyklus
Spotřeba vody 38 l/cyklus
Náplň 6 kg
Maximální otáčky 1 200 ot./min
Rozměry spotřebiče 85 × 59,5 × 42 cm (v × š × h)
Barva bílá

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

Indesit BWSA 61253W EU pračky pračka s předním plněním recenze

Indesit BWSA 61253W EU recenze na pračky