Pračka s předním plněním LG F4TURBO9S

Předem plněná pračka v energetické třídě A+++ disponuje programem, který je vhodný pro alergiky, jelikož v prádle redukuje alergeny. Speciální prací pohyby 6 Motion DD zajišťují efektivní a šetrné praní. LG F4TURBO9 má možnost přidání prádla i během cyklu.

Dopřejte vašemu prádlu tu nejlepší péči. Stačí stisknout tlačítko a pračka přizpůsobí pohyby bubnu podle typu tkaniny. Díky tomu bude vaše oblečení stále jako nové. Speciální trysky dokáží z prádla dostat veškeré nečistoty i zbytky pracích prostředků za rekordně krátký čas. Zejména alergici nebo rodiče malých dětí ocení možnost prádlo vydezinfikovat za pomocí páry, která odstraní až 99,9 % alergenů. Provoz pračky je velmi tichý a bez zbytečných vibrací, to díky invertorovému motoru s dlouhou životností. Příjemnou možností je funkce přidávání prádla i během pracího cyklu. Milovníci moderních technologií si jistě užijí možnost pračku na dálku ovládat, diagnostikovat i přidávat nové programy, to vše za pomocí smartphonu.

 

Šestý smysl

Stačí zvolit program a pračka už si sama přizpůsobí pohyby bubnu daným tkaninám. Díky 6 Motion Direct Drive budou oděvy nejen dokonale čisté, ale především vydrží dlouho jako nové.

 

Rychlá akce

Technologie TurboWash vyčistí prádlo za mnohem méně času. Trysky totiž na oblečení stříkají vodu, a to tak bude dokonale čisté a bez zbytků pracích prostředků.

 

Ideální pro alergiky

Pára z oblečení odstraní veškeré alergeny a prádlo dezinfikuje. To může výrazně snížit riziko kožních nebo respiračních problémů. Díky tomu je pračka ideální pro alergiky nebo rodiče malých dětí.

 

Tichý provoz

Invertorový motor s přímým připojením k bubnu je velmi tichý a maximálně spolehlivý. Účinně eliminuje vibrace, což jistě potěší ostatní členy domácnosti i vaše sousedy.

 

Dálkové ovládání

Sledujte i ovládejte prací cykly na dálku, zkontrolujte si spotřebu energií, stáhněte si nové prací programy či vyřešte případné problémy. To vše prostřednictvím vašeho smartphonu.

 

Přidávejte prádlo kdykoliv

Zejména maminky malých dětí jistě znají situaci, kdy je pračka v chodu a dítě si zrovna zašpiní další kousek oblečení. Nezoufejte, nyní můžete prádlo přidávat kdykoliv v průběhu programu.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

 

 LG F4TURBO9S