Pračka s předním plněním LG F72J5HY3W

Volně stojící předem plněná pračka v energetické třídě A+++ s náplní 7 kg prádla a 14 pracími programy. LG F72J5HY3W obsahuje moderní invertorový motor s 10letou zárukou a technologii 6 MOTION DD, tedy 6 speciálních pohybů bubnu pračky pro co nejúčinnější a zároveň nejšetrnější praní vašeho oblečení.

Chytrá pračka s úzkým designem a předním plněním je vybavena tichým a spolehlivým motorem, na nějž výrobce poskytuje desetiletou záruku. Jedinečná technologie 6 Motion Direct Drive využívá systém šesti pohybů bubnu, díky němuž je praní mimořádně šetrné k textiliím. O úsporný provoz se stará technologie Eco Hybrid, která šetří vodu během praní a speciální senzory pak před praním prádlo zváží a nastaví optimální spotřebu vody a délku pracího cyklu. Zapomenuté prádlo můžete přidat během pracího cyklu a oceníte i chytrou technologii Smart ThinQ, která umožňuje propojení pračky se smartphonem a stažení nových pracích programů.

 

Optimální praní s technologií 6 Motion Direct Drive

Díky unikátní technologii 6 Motion Direct Drive bude o vaše prádlo vždy postaráno s maximální péčí. Tento systém se přizpůsobuje druhu tkanin, které zrovna perete, a podle toho volí pohyby bubnu. Když tedy perete jemné prádlo, buben se pohybuje tak, aby jej nepoškodil. A když potřebujete vyprat silně znečištěné prádlo, buben zvolí pohyb zaručující vynikající výsledky praní.

 

Šetrná k prádlu i k životnímu prostředí

Pračka je vybavena hned dvěma technologiemi, které jí pomáhají šetřit spotřebu energií. Technologie Eco Hybrid šetří vodu během praní a zkracuje cyklus odstřeďování. Systém Fuzzy Logic se speciálními senzory pak prádlo před zahájením pracího cyklu zváží a podle naměřených hodnot nastaví optimální spotřebu vody a samotnou délku pracího cyklu.

 

Zapomenuté prádlo? Žádný problém

Kvůli zapomenuté ponožce či tričku už nebudete muset čekat do dalšího praní. Tato pračka totiž umožňuje přerušit prací program a přidat do bubnu zapomenutý kus prádla. Z bezpečnostních důvodů lze funkci využívat, pokud je teplota vody při praní nižší než 40 °C a hladina vody v bubnu není příliš vysoko.

 

Tichý motor s dlouhou životností

Pračku pohání Inverter Direct Drive motor s přímým připojením k bubnu, který vyniká nejenom výkonem, ale i tichým chodem. Důkazem kvalitního zpracování a vysoké spolehlivosti tohoto motoru je výrobcem poskytnutá záruka v délce 10 let.

 

Maximum programů na dosah

Pračka zaujme i bohatou programovou nabídkou. Klasické programy jako je bavlna, syntetika a další, ozvláštňují i ty speciální. Mezi ně patří například program na praní přikrývek, parní praní či dětská péče. Po přiložení vašeho smartphonu k symbolu NFC Tag ON můžete do pračky stáhnout a nahrát až 20 dalších pracích programů, jejichž nabídka je neustále aktualizována. Mobilní aplikace rovněž umožňuje diagnostiku pračky a rychlé řešení problémů.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

 

 LG F72J5HY3W

LG F72J5HY3W levná pračka

LG F72J5HY3W pračka

LG F72J5HY3W pračka levně