Pračka s předním plněním LG F94J6VG0W

Možnost, jak účinně ušetřit čas i prostor ve vašem domově, je kombinovaná pračka se sušičkou. Díky ní budete mít vždy dokonale čisté a suché prádlo připravené rovnou k uložení do skříně. Šestý smysl, který přizpůsobuje pohyby bubnu zvolenému programu a vložené náplni, se stará o prádlo s maximální péčí. Sami si můžete také zvolit, zda chcete více šetřit vodou anebo energiemi. Invertorový motor připojený přímo k bubnu je tichý, spolehlivý a nabízí dlouhou životnost. Nejeden uživatel jistě ocení možnost přidávání prádla do bubnu i v průběhu pracího cyklu. Praktickými funkcemi jsou také možnosti diagnostikovat případné potíže přes váš smartphone či stažení nových programů.

 

Pračka a sušička v jednom spotřebiči

Ušetřete nejen svůj čas, ale především také prostor ve vašem domově. Pračka a sušička v jednom se o vaše prádlo postarají od A do Z a vy si tak už jen uložíte čisté a suché oblečení do skříně.

 

Skvělá péče o vaše prádlo

Využívejte tu nejlepší možnou péči o vaše oblíbené kousky v šatníku. Technologie 6 Motion Direct Drive přizpůsobuje pohyby bubnu podle zvoleného programu tak, aby účinně ochránily vaše oblečení.

 

Úspora vody nebo času

S technologií Eco Hybrid si můžete vybrat, zda chcete šetřit vodu a využít chlazení pouze vzduchem anebo chcete ušetřit čas a tím i energie při chlazení vodou.

 

Spolehlivý motor

Inverter Direct Drive motor je přímo připojen k bubnu. Provoz přináší méně hluku a vibrací a zároveň má velmi dlouhou životnost.

 

Skvělé pro zapomnětlivce

Zapomněli jste vložit druhou ponožku, tričko nebo jiný kousek? S LG to není problém. Možnost přerušit prací cyklus a přidat prádlo v jeho průběhu jistě ocení každý uživatel.

 

Chytrý spotřebič

Pračka disponuje chytrou funkcí Smart Diagnosis, která rychle vyřeší každý případný problém hned v zárodku a také funkcí stažení nových programů.

 

 

Běžná cena: 13.990 Kč

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 LG F94J6VG0W

LG F94J6VG0W pračka