Pračka s předním plněním Whirlpool FWSF61053W

Předem plněná pračka Whirlpool FWSF61053W EU ve vysoce energeticky úsporné třídě A+++. Hlavním benefitem této pračky je funkce FreshCare+, která slouží pro parní provzdušnění prádla po konci pracího cyklu, díky kterému bude vaše prádlo mnohem více nadýchanější a svěžejší.

Volně stojící, zepředu plněná a extra úsporná pračka s maximální náplní na 6 kg prádla se díky svým menším rozměrům vejde i do malého bytu. Dvanáct hlavních a dva doplňkové programy zajistí opravdu tu nejlepší péči pro každý materiál. Síla páry a lehoučké rotace bubnu funkce FreshCare+ na konci pracího cyklu prádlo provzdušní, osvěží a navíc zbaví vaše oblečení i pračku bakterií. Speciální program pro sportovní oděvy zajistí dlouhou trvanlivost vašeho funkčního prádla, a pokud nestíháte, jistě oceníte rychlý program na 30 minut. Nechybí ale samozřejmě ani programy pro jemné tkaniny, vlnu nebo třeba možnost nastavení odloženého startu.

 

Šestý smysl FreshCare+

Lehoučká pára a speciální jemné rotace bubnu na konci pracího cyklu vaše prádlo provzdušní a dokonale zbaví bakterií, díky čemu zůstane nádherně svěží až 6 hodin po ukončení pracího cyklu a bude vonět mnohem víc, než kdy dřív.

 

Perfektní do malého bytu

Pouhých 59,5 cm na šířku a 42,5 cm hloubky zaručí, že se tato pračka vejde i do malé garsonky. Zároveň ale disponuje kapacitou bubnu 40 litrů a díky tomu do ní naráz vložíte až 6 kg špinavého prádla.

 

Inteligentní technologie

Vaši peněženku tentokrát určitě potěšíte. Chytré senzory rozpoznají množství prádla a zvolí ten nejlepší program s optimální spotřebou vody a energie. Díky tomu tato pračka spadá do energetické náročnosti A+++.

 

Jednoduché ovládání

Přehledný ovládací panel, kterému dominuje hlavní otočný knoflík k navolení jednotlivých programů. Ten je doplněn přehledným elektronickým displejem, který vás informuje o aktuálním nastavení a právě probíhajících procesech a tlačítky pro upřesnění detailů programu.

 

Chytré programy

Ať už perete džíny, nebo prošívané přikrývky, dvanáct hlavních a dva doplňkové programy zajistí, že se každému materiálu dostane té nejlepší péče. Kromě běžných programů jako jsou syntetika, bavlna, bílé prádlo nebo jemné tkaniny, zde najdete i speciální program pro sportovní oděvy nebo třeba doplňkovou funkci Colours 15° pro šetrné praní barevného prádla.

 

Šetří čas

Pospícháte? Pak jistě oceníte program rychlého praní. Při teplotě 30 °C zvládne pračka vyprat vaše prádlo za pouhých 30 minut. A samozřejmě nesmí chybět ani velmi oblíbená funkce odloženého startu.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na MALL.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 Whirlpool FWSF61053W