Pračka LG F62G6NDN2

Funkční a současně krásná, to tahle pračka skutečně je! S opravdu velkým displejem už nemusíte luštit symboly jednotlivých programů. Díky motoru Direct Drive bude prací cyklus probíhat tiše, úsporně a efektivně. Technologie 6 Motion zajistí vašemu prádlu šetrnou péči a skvělý výsledek praní. A technologie Smart Diagnosis zase dokáže vyřešit jakýkoliv problém snadno a rychle, bez nutnosti přivolání servisního technika. Jistotu vám dodá také 10letá garance záruky na motor.

 

Elegance a funkčnost v jednom

Tato pračka s elegantním designem se stane šperkem každé domácnosti. Každý z modelů značky LG je opatřen velkým displejem s ideálním sklonem, který zaručuje maximální viditelnost hodnot jednotlivých programů.

 

Méně hluku a vibrací

Motor Direct Drive zajišťuje eliminaci vibrací a hluku na minimum. Je nainstalován přímo k bubnu pračky bez použití řemene a řemenice, tím je dosaženo minimálního opotřebení vnitřních součástek. Pračka tak spotřebuje méně energie a zároveň dosahuje vyšší účinnosti praní. Výrobce LG poskytuje na motor záruku 10 let.

 

Vždy dokonalý výsledek praní

Máte své oblíbené módní kousky, které rádi nosíte, ale při každém praní se bojíte, aby se s nimi něco nestalo? S tímto výrobkem už nemusíte. Pračka používá technologii 6 Motion Direct Drive, která optimálně kombinuje prací pohyby pro různé druhy tkanin. Výsledkem takto šetrného praní je dokonale čisté prádlo, které vám bude dělat radost ještě dlouhý čas.

 

Inteligentní diagnostika

Takto chytrý spotřebič jste v domácnosti ještě neměli. Pračka využívá technologii LG Smart Diagnosis. V případě problému už nemusíte shánět servisního technika. Stačí se spojit se zákaznickou linkou značky LG a umístit svůj chytrý telefon na pračku. Na základě toho dojde na dálku ke komunikaci s počítačem, který během pár vteřin vyhodnotí, o jaký problém se jedná a současně vám nabídne řešení těchto potíží. Tím vám ušetří čas a zbytečné starosti. Neváhejte a pořiďte si tohoto skvělého pomocníka!

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 LG F62G6NDN2

LG F62G6NDN2 pračka