Pračka LG F84J8TS2W

Dopřejte svým oděvům odpovídající péči. Tato automatická pračka dokáže své programy i pohyby bubnu přizpůsobit různým materiálům. Díky tomu vaše oděvy účinně zbaví špíny, a zároveň se postará o jejich dlouhou životnost. Během pracího cyklu využívá dezinfekční sílu páry, která zbaví textil až 99,9 % alergenů. Páru dokáže použít i místo aviváže. Vaše prádlo tak bude voňavé a nadýchané, bez použití chemie. To se hodí zejména pro rodiny s malými dětmi nebo osoby s citlivou pokožkou. Jistě oceníte také spolehlivý, velmi tichý chod motoru, na který výrobce poskytuje desetiletou záruku. Inteligentní ovládání na dálku za pomoci vašeho smartphonu využijete zejména při nedostatku času. A v takové chvíli jistě oceníte i možnost zkrácení programu nebo přidávání prádla v průběhu programu.

 

Účinná síla páry

Zatočte se špínou i alergeny rychle, účinně a zároveň šetrně k vašemu oděvu. Pračka využívá vysoce dezinfekční páru, která dokáže zničit až 99,9 % alergenů. Díky tomu se perfektně hodí do domácnosti s dětmi, domácími mazlíčky i osobami s citlivou pokožkou. Navíc dokáže za pomocí páry změkčit oblečení. Tím se vyhnete používání chemických přípravků.

 

Šetrná k textíliím

Technologie 6 Motion Direct Drive využívá různé pohyby bubnu, v závislosti na obsaženém materiálu, k dosažení optimálních výsledků. Díky tomu se vašim oděvům dostane té nejlepší péče.

 

Tichý provoz

Motor Inverter Direct Drive je maximálně spolehlivý a zároveň úžasně tichý. Výrobce na něj poskytuje desetiletou záruku.

 

Inteligentní ovládání

Nové programy nebo ovládání pračky na dálku? Žádný problém! Díky připojení pračky k Wi-Fi máte přístup k nejnovějším inovacím a pračku můžete pohodlně ovládat přes váš smartphone. Praktická funkce Smart Diagnosis vám zároveň pomůže vyřešit každý problém ještě v zárodku.

 

Program na míru

Programy na míru se vám dokonale přizpůsobí. Máte málo času? Vyzkoušejte funkci TurboWash, která zkrátí délku běžného pracího cyklu na 59 minut, a zároveň snižuje spotřebu vody a energie. Zejména rodiny s malými dětmi ocení možnost přidat prádlo do bubnu i během pracího cyklu.

 

 

 

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

 

 

 LG F84J8TS2W